|   |  Evak İnşaat Firması
Evak İnşaat

Evak İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 1

Evak İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Evak İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Evak İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Evak İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1978 yılında Ege’nin incisi Aydın’da inşaat sektöründe bulunan Abdullah YOLÇİ el emeği ile başladığı inşaat sektöründe yılların deneyimi ile birlikte Evak İnşaat markasını kurmuş yenilikleri trendi ve teknolojiyi kullanarak öncü firma olmuştur. Hedeflerini bilen, doğruluk , dürüstlükten ve kaliteden asla taviz vermeyen , insanlığı ve çevreyi önemseyen anlayış ile Ege bölgesinde uyguladığı her projeye sadece bir iş değil aynı zamanda kalıcı bir eser olarak baktığından binada sanat sloganı ile yola çıkmıştır.

 

Misyonumuz

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibini ilke edinen Evak İnşaat kendi sektöründe bölgemizdeki teknolojik gelişmeleri uzman personeli ile yakından takip edip bunları bünyesinde uygulamaktadır. Kaliteye, güvene ve devamlılığa verdiği önem ile bilinen bir çözüm ortağı olmuştur.

Vizyonumuz

Evak İnşaat tüm stratejik ortakları ve müşterileriyle oluşturduğu ilişkileri ülke gelişimi ve ekonomisi için faydalı olacak, değer katacak sürekli bir işbirliği olarak benimsemiştir. Bu öngörü ile bütün olanaklarını seferber etmek inşaat sektöründe sadece Aydın’la sınırlı kalmayıp bölgemiz illerine hizmet verecek düzeyde öncü bir marka olmak amacındadır.

Telefon: 0256 212 0906
Fax: 0256 212 0906
Email: info@evakinsaat.com
Adres: Bayındırlık Bul. Malazgirt Mey. No:1 B-Blok Kat:1 D:1 Efeler/AYDIN

Evak İnşaat Projeler Haritası

Evak İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.