|   |  Evkur A.Ş. Firması
Evkur A.Ş.

Evkur A.Ş.

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 1

Evkur A.Ş., konut, ofis ve residence projeleri, Evkur A.Ş. hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Evkur A.Ş. ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Evkur A.Ş. Hakkında

Hakkımızda

Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 30’u İstanbul’da, 56’sı da Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 86 mağazamızla 37 ilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

1987 yılında sadece halı satışı yapan firmamız, bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır. Çok katlı yürüyen merdivenli mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; 86 mağaza, 150.000 m2 kapalı alan ve 3600 çalışanımızla; EVKUR olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız. Geçmişten aldığmız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla EVKUR A.Ş. olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.

Başarı ve Tebriklerimiz: http://www.evkur.com.tr/BasarilarveTesekkurler

Telefon: 0212 473 4646
Fax: 0212 473 4747
Email: info@evkur.com.tr
Adres: Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 Kat:9 Pk:34303 Halkalı / Maltepe / İstanbul

Evkur A.Ş. Projeler Haritası

Evkur A.Ş. Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.