|   |  Evona Yapı inşaat Firması
Evona Yapı inşaat

Evona Yapı inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 7

Evona Yapı inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Evona Yapı inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Evona Yapı inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Evona Yapı inşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Firmamız 2000 Yılında Şahin İnşaat Olarak Faaliyetine Başlamıştır. Firma sahibi Akif Şahin’dir.

Vizyonumuz;

"Depreme dayanıklı, estetik, fonksiyonel ve markalı konutlar inşaa etmek."

Misyonumuz;

Ev Sahipleri İçin; Lokasyonu, konsept özellikleri, özellikli kat planları, kullanılan marka ve üst seri malzemeler ve kaliteli işçiliği ile fark yaratan ve daire sahiplerine prestij kazandıran, onları mutlu eden ve yıllar içinde emsallerinin üzerinde prim yapacak olan birer değer yaratmaktır.

Çalışanlarımız İçin; Özveri, doğruluk ve iyi niyet ilkeleriyle çalışacakları, demokrat, kişisel ve mesleki gelişimi destekleyen, başarıyı ödüllendiren, çalıştıkları departmanın bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyacakları güvenli, huzurlu bir çalışma ortamını çalışanlarına sağlayan ilkeli bir kurum olmak.

Çözüm Ortaklarımız İçin; Uzun vadeli çalışma imkanı yaratma amacıyla, karşılıklı anlayış, doğruluk ve güvene dayalı kazan - kazan ilkesinin gözetildiği, ve adil çalışma şartlarını sağlayan güvenilir bir kurum olmak.

Tel: 0216 415 4388
Fax:  0216 415 4389
Email: info@evona.com.tr
Adres:  Şerifali Mh. Hendem Cd. No 30 İstanbul / Ümraniye

Evona Yapı inşaat Projeler Haritası

Evona Yapı inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.