|   |  Evrenay İnşaat Firması
Evrenay İnşaat

Evrenay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

Evrenay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Evrenay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Evrenay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Evrenay İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

 

Evrenay İnşaat ve Mühendislik

 

Evrenay İnşaat ve Mühendislik Mimarlık, 2006 yılında, sıradan ve inşaata yabancı insanların değil, bu işin gerçekten eğitimini görmüş, genç ve dinamik mühendis ve mimarlardan oluşan bir kadro tarafından kuruldu. Evrenay İnşaat, modern inşaat projelerini hayata geçirmek ile birlikte herşeyden önce insana yakışır, çevre dostu binalar inşa etmeyi kendine amaç edindi ve bu yolda birçok projeye imza attı.

 

Bu anlayışla kurulan ve yoluna devam eden şirketimiz yaptığı her işin arkasında durmaktan çekinmedi ve inşaat piyasasında alışılmamış bir uygulama olan "garanti sistemini" hayata geçirdi. Şirketimiz garanti sistemi kapsamında binalarının bitmesi ile birlikte, dairelerinin satışlarını beklemeden, genel / ferdi iskanlarını alarak ve satış sonrası üstün desteği ile daireleri satışa sunmaktadır.

 

Evrenay İnşaat & Mühendislik Mimarlık 'da nitelikli yapılar inşa etmek bir şirket prensibidir. Bu prensibin gereği olarak projelerin planlanan zamanda, planlanan bütçe ve kalitede teslim edilir. Tedarikçimizden çalışanımıza ve müşterimize kadar uyandırdığımız güven duygusu, şirketimizin en önemli misyonudur.

Tel: 0222 220 2214

Fax: 0222 220 2281

Email: info@evrenay.com.tr

Adres: İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:6 Aydın Apt. A Blok Kat: 5/10 26010 Eskişehir / Odunpazarı

Evrenay İnşaat Projeler Haritası

Evrenay İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.