|   |  Extensa Group Firması
Extensa Group

Extensa Group

  • Kuruluş Tarihi : 1910

  • Proje Sayısı : 2

Extensa Group, konut, ofis ve residence projeleri, Extensa Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Extensa Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Extensa Group Hakkında

Extensa Group, Ackermans & Van Haaren iştirakidir. 
Extensa Group, kurulduğu 1910 yılından itibaren, konut, ofis, lojistik ve endüstriyel projeler konusunda uzmanlaşmış gayrimenkul şirketidir. Bulunduğu çevreye her zaman değer katmıştır. Süregiden projeler arasında kent merkezi ve banliyölerde yerleşim alanları, kentsel doku uzantısı olarak karma-kullanımlı geliştirme projeleri ve kentsel dönüşüm projeleri ve perakende ve eğlence merkezleri de yer almaktadır. Bu projelerin bazılarında Extensa Group diğer geliştirici firmalar ile veya yerel yetkili kurumlar ile işbirliğine de gitmiştir. Yürüyen projeler 1 milyon m² üzeri bir alanı kaplamaktadır.
 
Uzmanlık ve metodoloji
Her proje için, Extensa Group çekici tasarımlar, yaratıcı içerik ve ileri yasal ve finansal yapılar oluşturmak için en iyi yerel ve uluslararası profesyoneller ile çalışır. Extensa’nın risk yönetimi ve sürekli kıyaslamaya dayalı metodolojisi çeşitlendirilmiş ürünler ve coğrafik pazarlarda kendinden emin bir biçimde faaliyet göstermesini mümkün kılar. Kurulduğu günden beri Belçika’da çok aktif olan Extensa hem konut hem de ofis pazarlarında yaşanabilir topluluklar oluşturmak amacıyla sayısız proje gerçekleştirmiştir. Brüksel’deki tarihi Tour & Taxis alanının dönüştürülmesindeki kalite 2008 yılında Avrupa Nostra Vakfı’nın verdiği ödülle kanıtlanmıştır. 
 
Uzmanlığımızı ihraç ediyoruz 
2001 yılından beri, Extensa Group önemli bir atılımla bir dizi uluslararası pazara girmektedir. Lüksemburg Kenti’nde, Extensa Group kentin daha da genişlemesini içeren büyük çaplı bir karma-kullanım geliştirme projesinde iş ortağıdır. Slovakya’da, Extensa Group Trnava’da, Peugeot-Citroën üretim tesisinin karşısında yer alan bir perakende ve iş parkı projesi geliştiricisi olan Top Development’te yerel iş ortakları ile işbirliği yapmaktadır. Belrom ortaklığı vasıtasıyla ikinci derece Romen kentlerinde perakende parklarının başarıyla genişletilmesi çalışmalarında yer almasının yanı sıra, Extensa Romanya şimdilerde konut ve ofis projeleri de geliştirmektedir. 
 
Türkiye’deki geliştirme projelerimiz
Extensa 2007 yılı içinde Şişli'nin (İstanbul) Bomonti mahallesinde bir dizi arsa alımı gerçekleştirmiş olup, toplam 200 daireli iki konut konseptini de halen geliştirmektedir. 
 
Sağlam bir mali omurga 
Extensa Group Euronext borsasında işlem gören ve Bel20 endeksinde yer alan bir Belçika holding şirketi olan Ackermans & van Haaren bünyesinde bulunmaktadır. Gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra, Extensa Group Leasinvest REIT (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) (yine Euronext borsasında işlem görmektedir) şirketinin %29.23 hissesine sahiptir. Bu yatırım ortaklığı Belçika ve Lüksemburg’da 500 milyon € olarak tahmin edilen bir gayrimenkul portföyüne sahip bulunmaktadır. 

Tel: 0212 274 2484
Fax: 0212 275 3070
Email: info@extensa.com.tr
Adres: Maya Akar Center Kat 18 Büyükdere Cad. No:100-102 Esentepe, 34394 İstanbul / Şişli

Extensa Group Projeler Haritası

Extensa Group Projeleri

Extensa Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.