|   |  Eyfel Yapı Firması
Eyfel Yapı

Eyfel Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 5

Eyfel Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Eyfel Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Eyfel Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Eyfel Yapı Hakkında

Eyfel Yapı, sektördeki deneyimlerine dayanarak ihtiyaca yönelik projeler üretmek, inşa etmek ve Satış&Pazarlama kanalları kurarak profesyonel çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

1985 yılında O.D.T.Ü İşletmecilik Fakültesi'nden mezun olan Halil Suner, 1986 – 2004 yılları arasında Ataman Şirketler Grubu dahil bir çok büyük firmanın üst düzey yöneticiliği ve yönetim kurulu üyelikleri görevlerinde bulunmuştur.

Eyfel Yapı, gayrimenkul projeleri geliştirmek ve geliştirilen projelerin inşaatlarını yapmak üzere, uzun yıllar inşaat sektöründe bir çok gayrimenkul ve inşaat projesini gerçekleştiren Halil Suner tarafından 2011 yılında kurulmuştur.

2004 yılından bu yana Ataman İnşaat ‘da Yön.Krl.Başk.Yrd.’sı ve hissedar olarak önemli gayrimenkul projeleri geliştirmiş ve gerçekleştirmiştir. Halen kurmuş olduğu Eyfel Yapı İnşaat şirketinin büyük hissedarı olarak Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Tel: 0212 294 0465
Fax: 0212 321 4025
Email: info@eyfelyapi.com
Adres: Yahya Kemal Mh. Sanayi Cd.  Turin İş Merkezi No:3 95. Blok İstanbul / Kağıthane

Eyfel Yapı Projeler Haritası

Eyfel Yapı Projeleri

Eyfel Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.