|   |  EYG Grup Firması
EYG Grup

EYG Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2014

  • Proje Sayısı : 3

EYG Grup, konut, ofis ve residence projeleri, EYG Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve EYG Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

EYG Grup Hakkında

 

2014 yılı başında kurulan EYG Grup, profesyonel site yönetimi hizmeti veren Kentsel Yönetim, mimari tasarım, dekorasyon ve uygulama hizmeti veren Dekor's, hazır yemek hizmeti sunan 3 Öğün, nitelikli, butik ve konsept konut projeleri geliştirmek üzere kurulan EYG Gayrimenkul Geliştirme, sektördeki markalı konut projelerindeki fırsat daireleri portföyüne katarak en uygun satış modelleriyle satışa çıkarmak üzere kurulan Kent'Sell ve Türkiye'nin ilk gayrimenkul yatırım fonu olan EYG Portföy Yönetimi olmak üzere 6 iştirakten oluşuyor. Gayrimenkul sektörüne katma değer sağlama misyonu ile hareket eden grup şirketleri, sahip oldukları ilkleri ve yenilikçi yaklaşımları ile rakiplerden ayrılıyor.
KALİTE STANDARTLARIMIZ
EYG Gayrimenkul Geliştirme “Herkesten bir fazlasını yapmak” felsefesiyle yola çıktı. Butik ve nitelikli projeler geliştirmek için yola çıkan şirket üretimde kullanılan en son teknoloji ve işçilik kalitesiyle birleşerek yeni nesil yaşam alanları oluşturuyor.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Doğaya duyarlı, toplumun gelişimi ve bireyin yaşam standartlarının yükseltilerek daha konforlu hale getirilmesi yönünde projeler üreten EYG GRUP, doğanın dengesinin korunması ilkesini çevre politikasının temeline koymaktadır. Bu politikayla temelleri atılan projeler, doğayı zenginleştirme bilinciyle yükselerek hayata geçirilmektedir. Dünya standartlarına göre şekillendirilmiş çevrecilik anlayışı, EYG Grubu üretimin her aşamasında çevreyle ilgili çalışmaları düzenli biçimde gözden geçirmeye teşvik etmektedir. Bu alandaki yasal düzenlemeleri eksiksiz yerine getiren EYG Grup, doğayı gözeterek yaşam alanları oluşturmaktadır.

İK POLİTİKAMIZ
EYG GRUP’un yüksek standartlarından biri de çalışanlarına yaptığı yatırımdır. Çalışanlarının mesleki gelişimi ve eğitimi, şirket önceliklerindendir. Karşılıklı güven, saygı ve iş etiğine dayandırılan iş süreçleri, gelişim potansiyeli yüksek, beceri ve tecrübenin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği, çevreye ve topluma karşı sorumluluk taşıyan, bireyler arası fırsat eşitliği ilkeleriyle EYG Grup, saygın bir çalışma ortamı sunmaktadır.

 

Tel: 0216 466 5415
Fax: 0216 466 5418
Email: info@eyggrup.com
Adres: Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No: 10 İstanbul / Ümraniye

EYG Grup Projeler Haritası

EYG Grup Projeleri

EYG Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.