|   |  FAB Yapı Firması
FAB Yapı

FAB Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 1

FAB Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, FAB Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve FAB Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

FAB Yapı Hakkında

TARİHÇE

FAB Yapı, Gayrimenkul Geliştirme alanında faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründeki bilgi birikimini gayrimenkul sektörüne katarak kaliteli, konforlu ve güvenilir yapılar üretmek üzere 2003 yılında FATİH AHMETBEYOĞLU tarafından kendi öz sermayesiyle ''karadeniz konut yapı'' firması adı altında kurulmuştur. 2016 yılında firma markalaşma yolunda isim ve vizyon değişikliği ile FAB YAPI adı altında yeni bir oluşuma girmiştir. Geçen 13 senede 100'lerce konutu sahiplerine teslim ederek güvenilirliğini ve başarısını ispat etmiştir. Başarısı ve güvenilirliği, Yapı Merkezi’nin yarım asırlık deneyiminden süzülen bilgi, donanım, ekipman ve işgücü birikiminden geliyor. 

FAB Yapı' nın ana faaliyet alanları; arazi geliştirmek, araziye ve bölgeye uygun konut-ticaret-ofis-turizm projeleri tasarlamak, bu projeleri hayata geçirmek, satışını gerçekleştirmek ve satış sonrası destek vermektir. 

FAB Yapı, İstanbul’un en seçkin ve gelecek vaat eden bölgelerine yatırım yapmaya büyük önem vermektedir. Yapı Konut, kent yaşamıyla uyumlu, doğal hayatı koruyan, geleceğin kentsel sorunlarını bugünden çözümleyen projelerle; sadece araziye değil, semte veya bölgeye de değer katmaktadır. Günümüz koşullarındaki en iyi yatırım fırsatlarını sunan FAB Yapı projeleri, orta ve uzun vadede yüksek prim sağlamaya devam etmektedir. 

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası ölçekte başarıları kazanmak ve yapı sektörünün önde gelen isimlerinden olmak.
Müsterilerimizin her zaman ilk tercihi olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri beklentilerine göre kaliteli projeler üretmek ve onun memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak.

DEĞERLERİMİZ

Mükemmeliyet : Kalite standartlarında en son gelişmeler takip edilerek ve gerekli çaba harcayarak daima yüksek performans tutmak
Güvenlik : Çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki sağlamak.

Etik : Her zaman doğru olani yapmak ve şeffaf bir şekilde çalismak

Ekip çalışması : Firmamızın amaç ve hedeflerini yerine getirmesi için çalışanlarımızın potansiyellerine ulaşmalarına motivasyonla ve destekle fırsat sağlıyoruz.

Telefon: 0212 580 0804
Fax: 0212 580 0804
Email: info@fabkonut.com
Adres: Kavaklı Mah. Göktürkler Cad. No:6 C-5 Beylikdüzü / İSTANBUL

FAB Yapı Projeler Haritası

FAB Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.