|   |  Faik Yılmaz Gayrimenkul Firması
Faik Yılmaz Gayrimenkul

Faik Yılmaz Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Faik Yılmaz Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Faik Yılmaz Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Faik Yılmaz Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Faik Yılmaz Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda

 

Faik Yılmaz Gayrimenkul A.Ş.

 

Faik Yılmaz ; Firma kurucu ve tek ortağıdır. 1962 Malatya doğumlu olan Faik Yılmaz denilince ilk akla gelen şey azim ve çalışmaktır. Kalite ve dürüstlük ilkesiyle hareket eden Faik Yılmaz ; Özellikle ticari, konut ve sanayi arsaları üzerine ihtisas sahibi olup, farklı bir çok bölgede yatırım ortaklıkları bulunmaktadır. Fuzul İnş.( Başakşehir Kent Neriva ), Beyaz İnş. ( Büyükçekmece Beyaz Konaklar), Demir İnş. (Büyükçekmece Orkide Evleri), Gül İnş. ( Bahçeşehir İşmekan, İkitelli İşbatı,), Özyurtlar İnş. ( N Şehir ve N Cadde, Bahçeşehir Bahçe City başlıcalarıdır. 30 Yılı aşkın bir süredir gayrimenkul işiyle uğraşan; Faik Yılmaz bölgenin aranılan ve güvenilen isimlerindendir. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla Bahçeşehir’de hizmet sunmaya devam etmektedir. Bizimle Çalışmak Ayrıcalıktır.

 

Vizyon Ve Misyonumuz

 

VİZYONUMUZ

Faik yılmaz gayrimenkul olarak Globalleşen dünyanın ve ülkemizin yeniden inşa edilmesinde, müşterilerin, çalışanların, ortakların ve toplumun ilk tercih edeceği uluslararası bir inşaat ve müteahhitlik şirketi olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Şirketimizin; Ülke sınırları içerisinde, genel müteahhit ve inşaat firması olarak, prestijli konutlar, okul, hastahane, yurt, otel ve sanayi tesisleri inşaat projelerinin anahtar teslimi yapımını gerçekleştirmektedir. Taahhüt ve İnşaat Grubunun yönetim felsefesi “otonom yönetim ve merkezi denetim” esasına dayanmaktadır.Her proje ayrı bir kar merkezi olarak kabul edilmekte ve stratejik düşünmek,etkin karar alma politikalarını geliştirmek,iş yapımı sürelerini kısaltmak,maliyetleri minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı gözden geçirilmektedir. Faik Yılmaz Gayrimenkul Olarak “Hedeflere Göre Yönetim”prensibi esastır .Performans ölçüm sistemimizde, hedeflerin dışında, tüm çalışanların genel yetkinlik ve yönetsel performansı da sürekli izlenir .Bu sayede her bir çalışanın sonuç odaklı çalışma, kaynakları etkin kullanma,t emsil, şirket politikası ve kurallarına uyum, sorumluluk anlayışı, liderlik, yetki devri ve eleman yetiştirme, stratejik düşünce , politik yaklaşım ve motivasyon konularında gelişmesi sağlanır.

Tel: 0212 669 4544

Fax: 0212 699 2252

Email: info@faikyilmaz.com

Adres: 1. Kısım Mah.Fırat Cad.İşmekan B Blok No:10 Bahçeşehir İstanbul / Başakşehir

Faik Yılmaz Gayrimenkul Projeler Haritası

Faik Yılmaz Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.