|   | 
Fara Group İnşaat

Fara Group İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Fara Group İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Fara Group İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fara Group İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fara Group İnşaat Hakkında

Şirket Profili

Kırk yıldır iş dünyasında yer alan Fara Group, inşaat, gayrimenkul, otomotiv ve yurtdışı müteahhitlik alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli özel kuruluşlarından biridir. Önceleri Tekstil ile büyüyen grup giderek farklı alanlarda genişlemiştir.
 
Nitelikli kadrosu, yüksek küresel vizyonu, güçlü mali yapısı ve istikrarlı yükselişi ile bugün dünya ölçeğinde projelere imza atar hale gelmiştir. İştigal alanlarında sektörünün lider kuruluşları arasındadır.
 
Fara Group, sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası kabul ettiğinden, yalnızca kendi proje alanlarıyla sınırlı kalmayıp, sosyal projeleriyle de çevreye ve topluma katkıda bulunmaktadır.
 
Misyon
 
Uyumlu, güçlü, toplam kalite anlayışı içinde iddialı bir takım çalışmasını oluşturmak.
 
Hem ekibimizin mutluluğuna, hem faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin insanların mutluluğuna, hayat kalitesinin arttırılmasına çözümlerimiz ve projelerimizle katkı sağlamak.
 
Vizyon
 
Güçlü, gelecek öngörüleri ve algılaması yüksek bir kadro ile yürüyen ekibimizin teorik, pratik, teknolojik bilgi ve donanımlarla birikimini ve performansını daha da arttırmak.
 
Şehir ölçeğinde veya ülkesel ölçekte planlar üreterek, dev projelere imza atmak,
 
İş yönetiminde kaliteden asla taviz vermeden beklenen ihtiyaçları ve şartları en hızlı şekilde karşılamak,
 
Yeni fikirler, uygulamalar ve yatırımlarla ülkenin kentsel, ekonomik ve sosyal gelişmesine katkı sağlamak.
 
Kalite Politikamız

Fara Group’un vizyonu doğrultusunda, güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan kaliteli, çevreci ve güvenilir projeleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.
 
Şirketimizin varoluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır.
 
Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi
yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, inşaat, gayrimenkul, otomotiv ve yurtdışı müteahhitlik sektörlerinde kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Tel: 0216 422 5022
Fax: 0216 422 5023
Email: info@fara.com.tr
Adres: Yalıboyu Cad. No:52 Beylerbeyi Mah İstanbul / Üsküdar

Fara Group İnşaat Projeler Haritası

Fara Group İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer