|   |  Berk Yapı Firması
Berk Yapı

Berk Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Berk Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Berk Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Berk Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Berk Yapı Hakkında

HOŞGELDİNİZ

25 yıllık birikimiyle bugüne kadar birçok kamu ve özel kuruluşların altyapı ve üst yapıda inşaat faaliyetlerini üstlenmiş, İstanbul, Yalova ve Bursa’da seçkin konut projeleri ile de sektörde saygın bir yer edinen Berk Yapı'nın kaliteli, çevreci ve güvenli inşaat dünyasına hoşgeldiniz.
 
KURUMSAL İLKELERİMİZ

Şirketimizin her kademesinde görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır. 
 
Bu anlamda, şirketimizin sürekliliğinin sağlanması amacıyla ISO 9001 standardı prensipleri doğrultusunda yeniden yapılandırılarak, kurumsallaşması hedeflenmektedir. Böylece, dinamik bir yönetim yapısına kavuşacak olan şirketimiz, hızlı bir şekilde gelişen teknolojiye ve uluslararası standartlardaki yeniliklere kolaylıkla uyum sağlayacaktır. 
 
Şirketimizin varoluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır. 
 
Şirketimiz, hizmetlerde istenilen kaliteye ulaşılmasında uygun bir çalışma ortamı yaratılarak her kademedeki personelin mutluluğunun sağlanması ve iş heyecanının arttırılmasının çok önemli olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda çalışan personelin eğitimi yönündeki politikamıza hız verilerek sürekli eğitimlere başlanmış bulunmaktadır. Bunun yanında, şirketimizin uluslararası standartlara ulaşması sonucu sağlanacak gelişmeye paralel olarak personelin sosyo-ekonomik refahının arttırılması hedeflenmiş bulunmaktadır. 
 
Sonuç olarak, ISO standartları doğrultusunda oluşturulan yönetim sistemi ile zamandan önemli bir tasarruf sağlanarak hizmet verimliliğinin sürekli olarak artacağına inanılmaktadır. Zaman tasarrufu, verimliliğin arttırılması ve kaliteli hizmet üretilmesi doğrultusunda her kademede görev yapan personelin, kendi görev ve yetkileri kapsamında yaptıkları hizmetleri sorgulamasına fırsat verecektir. Bu durum, çalışan tüm personelin fiziksel-zihinsel performansının gelişiminde süreklilik sağlayacağı gibi sisteme entegre olmaların sağlayarak, sıfır hata ile hizmet üretilmesi doğrultusunda motivasyonlarının artmasına imkan verecektir.

Telefon: 0216 658 8130
Fax: 0216 658 8130
Email: info@berkyapi.com.tr
Adres: İnönü Cad. Sümer Sk. Zitaş Blokları C-5 Blok Kat:5 No:12 Kozyatağı İstanbul / Kadıköy

Berk Yapı Projeler Haritası

Berk Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.