|   |  Faruk Tan İnşaat Firması
Faruk Tan İnşaat

Faruk Tan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 1

Faruk Tan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Faruk Tan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Faruk Tan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Faruk Tan İnşaat Hakkında

KurumsalHakkımızda

Faruk Tan İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi yüksek mühendis Vedat Faruk Tan tarafından kurulmuş, genel müteahhitlik hizmetleri firmasıdır.

Vedat Faruk Tan 1980 yılında Yıldız Üniversitesi İnşaat Mühendisi, 1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi inşaat yüksek mühendisliği eğitimini tamamlamıştır.

Okul yıllarından başlayarak sırasıyla saha mühendisi, şantiye şefi, proje müdürü ve genel müdür yardımcısı olarak çalışmıştır.

1986 yılında şahıs şirketi olarak kurulan firmamız, 1992 yılında “Limited” şirketine dönüştürülmüştür.

 

Firmamızın Genel Müteahhitlik Hizmetleri;

proje müşavirlik restorasyon

mimari proje-uygulama teknoloji ve mühendislik gerektiren sanayi yapıları, fabrikalar akıllı bina, iş merkezleri çok katlı çelik yapılar, fabrika, depo ve hangarlararazi ve kat karşılığı bina imalatları iç mimari hizmetler, proje ve uygulaması lüks konut ve villa imalatları yüzme havuzu ve gölet imalatları

yapı kimyasalları pazarlama ve uygulama hizmetleri konusunda tecrübeli mimarlar, inşaat, jeoloji, elektrik ve makine mühendisleri ve tekniker ekipleriyle değişmekte olan tasarım trendlerini araştırmacı bakış açısıyla takip edip özgür ve özgün mekânlar tasarlamaya özen göstermekte sanatı yaşama ve şehrin bütününün bir parçası haline getirmeye çalışmaktadır. Faruk Tan İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten bugüne tasarım yaparken kalite standardı yüksek yapılarıyla, üst düzey iş güvenliği sahaları sağlanmakta, mekanların kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik konfor, kalite ve estetikte olduğu, fonksiyon ve detayların her birinin projenin konusuna göre özgün olduğu yapılar inşa etmeyi hedeflemiştir.

Şirket Profili

Tescilli Şirket Adı:Faruk Tan İnşaat San ve Tic. Ltd. Şti
Tescil veya Kuruluş Tarihi:1992
Kayıtlı Olduğu Ülke:İstanbul / Türkiye
Ticaret Odası Sicil Numarası:282771
Ödenmiş Sermaye:1.000.000 TL (Türk Lirası)
TS EN ISO 9001:2008 Kayıtlı
Sertifika No:TGS-Q-934
TS EN ISO 14001:2004 Kayıtlı
Sertifika No:TGS-E-934
OHSAS 18001:2007 Kayıtlı
Sertifika No:TGS-S-934
Merkez Ofis Adresi:Yıldız Çiçeği Sokak No:39 Etiler Beşiktaş / istanbul
Tel:+90 212 257 71 87(pbx)
Resmi İnternet Sitesi:http://www.faruktaninsaat.com
E-posta: faruk@faruktaninsaat.co

 

Vizyonumuz

Hizmetleri konusunda tecrübeli mimarlar, inşaat, jeoloji, elektrik ve makine mühendisleri ve tekniker ekipleriyle değişmekte olan tasarım trendlerini araştırmacı bakış açısıyla takip edip özgür ve özgün mekânlar tasarlamaya özen göstermekte sanatı yaşama ve şehrin bütününün bir parçası haline getirmeye çalışmaktadır. Faruk Tan İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten bugüne tasarım yaparken kalite standardı yüksek yapılarıyla, üst düzey iş güvenliği sahaları sağlanmakta, mekânların kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik konfor, kalite ve estetikte olduğu, fonksiyon ve detayların her birinin projenin konusuna göre özgün olduğu yapılar inşa etmeyi hedeflemiştir.

Misyon

Misyonumuz, zorlu ve değişken piyasa koşullarında kalitemizden ve sağlamlığımızdan ödün vermeden yüksek standartlarda yaşanabilir ve sürdürülebilir yapıları ülkemize kazandırmaktır.

Telefon: 0212 257 7187
Fax: 0212 257 7188
Email: info@faruktaninsaat.com
Adres: Yıldız Çiçeği Sok. 39/At Etiler/İstanbul - Türkiye

Faruk Tan İnşaat Projeler Haritası

Faruk Tan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.