|   |  Fatih Emre İnşaat Firması
Fatih Emre İnşaat

Fatih Emre İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Fatih Emre İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Fatih Emre İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fatih Emre İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fatih Emre İnşaat Hakkında

Yenişehir’de, bulunduğun yerin adı gibi yeniliklerle dolu, şaşırtan özellikleriyle dikkat çekici, mimarisiyle göz alıcı, sunduğu avantajlarıyla değerli bir proje yükseliyor… Armakent.

Her adımınızda sizi hayalinizdeki şehir yaşamına taşıyacak Armakent, tüm yönleriyle Kırıkkale’nin bir simgesi haline geliyor. Fatih Emre İnşaat’ın yıllara dayanan güvenilirliği ve deneyimi bu projede en üst noktaya ulaşıyor. Değeri gün geçtikçe artan Yenişehir’e yakışır bir yatırım sunuyor. Sosyal olanakları ve özenli malzeme seçimi sayesinde prestijli bir yaşama kapılarını aralıyor. Hatta hayallerinize o kadar hakim ki, akıllı ev teknolojisiyle hayat, siz ne zaman ve nasıl isterseniz öyle ilerliyor.

Evinizin hemen yanıbaşında yer alan mağazalarıyla alışverişin yanı sıra keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar da sizi bekliyor.

Burası Armakent… Sadece Kırıkkale’nin değil, yatırımın, prestijin, huzurun ve güvenin de arması.

Telefon: 0318 233 2762
Fax: 0318 233 2762
Email: info@armakentkirikkale.com
Adres: 362. Sokak No:83 Yahşihan / Kırıkkale

Fatih Emre İnşaat Projeler Haritası

Fatih Emre İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.