|   |  Fatih İnşaat Malz Firması
Fatih İnşaat Malz

Fatih İnşaat Malz

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Fatih İnşaat Malz, konut, ofis ve residence projeleri, Fatih İnşaat Malz hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fatih İnşaat Malz ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fatih İnşaat Malz Hakkında

Fatih İnşaat 25 yılı aşan inşaat sektöründeki varlığı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren İnşaat yapı malzemeleri ve projeleri konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

İnşaat sektöründe kullanılan seramik, tuğla, çimento, kum, çakıl, beton, demir, alçı, çatı sistemleri, yapıştırıcı grupları, banyo dolap ve sistemleri, bataryalar, vitrifiye grupları, aksesuar ,porselen gibi birçok ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran fatih inşaat yapı malzemeleri sektörüne yön veren öncü kuruluşlardandır.

Fatih inşaat uygulama, mimari tasarım, konut üretimi, perakende mağazacılık, Lojistik hizmetlerini Dünya ve Türkiye’deki öncü çözüm ortaklarıyla birlikte sizlere sunmaktadır.

Büyük ölçekli bir kurum olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat proje ve yapı malzemeleri sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemistir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Fatih İnşaat, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Firmamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

Tel: 444 5089
Fax: 0212 863 9472
Email: info@fatihinsaat.com
Adres: Mimarsinan mevkii Merkez Mah.  Hürriyet Cad. No: 40 İstanbul / Büyükçekmece

Fatih İnşaat Malz Projeler Haritası

Fatih İnşaat Malz Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.