|   |  FDN Yapı Firması
FDN Yapı

FDN Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

FDN Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, FDN Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve FDN Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

FDN Yapı Hakkında

BİZ KİMİZ?

Her zaman daha iyiye ulaşmak için

Müşteri odaklı çalışan FDN YAPI A.Ş. oluşturduğu her projeye değer katma çabası içerisindedir.
Her zaman kaliteli , ekonomik, yaratıcı ve güven veren projeler ortaya koyma gayreti içerisinde olan FDN YAPI A.Ş. modern teknolojiyi, bilgi birikimi ve deneyimi ile sunmaktadır. Adımını attığı her projede; insanlığın önceden beri süre gelen modern ve doğal yaşam alanını, sosyal ve kültürel aktiviteler ile destekleyerek arzularını karşılamak, teknik personelinden kullandığı makinelere, tasarımlarından seçtiği malzemelere kadar her detayda en iyiyi sunan FDN YAPI A.Ş. geleceğin ihtiyaçlarını bu günden karşılamaktadır.

FDN YAPI A.Ş. nin ana stratejisi temel faaliyet olan müteahhitlik sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Gelişme ve büyüme stratejisi ise inşaat sektöründe kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliği ile yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

Müşterilerinin geri bildirimlerinden faydalanarak, onların deneyimlerini zenginleştirecek, hayatlarını kolaylaştıracak yenilikler ile toplumun her kesimini kapsayan herkese uygun teknolojik yenilikleri sunmak, aynı zamanda topluma ve çevreye duyarlı teknolojileri uygulamak FDN YAPI A.Ş.' nin ana stratejileri arasındadır.

Genç, dinamik, şeffaf ve yenilikçi bir ekip ile deneyim ve profesyonelliği elden bırakmayan çalışma anlayışını, her zaman farklı yaklaşımları ve çözümleri projelerinde uygulayan FDN YAPI A.Ş. kimlikleşen yapılarını hayata geçiyor.

FDN VİZYON

Türkiye yi inşaat sektöründe başarıya taşıyacak olan her bireysel ve ticari girişim planının mimarı olmak için, sektör deneyimlerini kullanarak; bireyin doğallığıyla bağını koparmadan, sorumluluk alıp katkı sağlayan, rekabetçi, yenilikçi, projelerde verimli iş birliği yapan, lider ve örnek müteahhitlik firması olmaktır.

Telefon: 0262 321 9192
Fax: 0262 321 9192
Email: info@fdnyapi.com
Adres: FDN PLAZA Yenişehir mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No.2 İzmit / KOCAELİ

FDN Yapı Projeler Haritası

FDN Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.