|   |  Fe Metal İnşaat Firması
Fe Metal İnşaat

Fe Metal İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 5

Fe Metal İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Fe Metal İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fe Metal İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fe Metal İnşaat Hakkında

Hakkımızda

FE METAL DEMIR ÇELIK SANAYII TICARET A.S
 
Fe Metal A.S. 1989 yilinda insaat demiri ve benzeri ürünlerin satis faaliyetlerini gerçeklestirmek üzere Izmir' de kuruldu. 1995 yilinda sektörel ihtiyaçlar ve müsteri talepleri dogrultusunda,  Türkiye' nin en büyük çimento üreticisi AkçanSA Çimento' dan hazir beton ve çimento bayiligi alinarak ürün yelpazesi genisletildi.
 
1998 yilinda, Çigli Anadolu Caddesi üzerindeki depoya tasinilarak Tugla, Kiremit, Bims, Gazbeton, Alçi, Kum, Micir, Kireç, Perlit, Hazir Siva gibi malzemeler ürün yelpazesine eklendi. Böylelikle perakende müsterilere de hizmet vermeye baslayan Fe Metal, Mayis 2008' de Çimbeton bayiligini de alarak ürün yelpazesini çesitlendirme konusunda bir adim daha atmistir. 2010 yilinda  Istanbul FE METAL satis ofisinin devreye sokulmasi ile birlikte, Ege Bölgesi’nden sonra Marmara Bölgesi’nde bulunan müsterilerle 26 yillik FE METAL kalitesi ve tecrübesi paylasilmaya baslanmistir.
 
Insaat malzemeleri satis faaliyetlerinden kazandigi tecrübesini ve kaliteli yönetim anlayisini 2000 yilindan beri kendi yapmis oldugu insaat projelerine aktaran FE METAL, halihazirda birçok basarili projeye imza atmis olup kalite ve güven kavramlarindan ödün vermeden basariyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Tel: 0232 386 3500
Fax: 0232 386 3785
Email: info@femetaldemircelik.com.tr
Adres: 8759/ Sk. Günespark Evleri B Blok No:11 K:2 D:6 PK: 35620 İzmir / Çiğli

Fe Metal İnşaat Projeler Haritası

Fe Metal İnşaat Projeleri

Fe Metal İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.