|   |  Fem Yapı Firması
Fem Yapı

Fem Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 2

Fem Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Fem Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fem Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fem Yapı Hakkında

KURUMSAL
 

Fem Yapı GYO ' nun serüveni 1995 yılında başlıyor. Tekstil sektörü ile iş hayatına atılan Fehmi OSANMAZ daha sonrasında inşaat sektöründeki nitelikli konut proje eksikliğini farkederek FemYapıGYO ' yu kurmuştur. Kuruluşun hemen ardından ilk projesini gerçekleştiren firma ilk projesinden bugüne kadar gerçekleştireceği her projesinde bir öncekinden daha iyisini yapmayı ana hedef olarak belirliyor kendine. Yola çıktığı 1995 yılında kendisini tanımlamak için "MODERN YAŞAMIN MİMARI" sloganını seçerek genç ve dinamik yapısına gönderme yapmaya karar veriyor.

Sürekli iyileştirme ve geliştirmenin gücüne inanan kurum bu anlayış ile üretiyor projelerini. Her yeni projesine müşteri kitlesini cezbedecek yeni fikirler ekliyor ve tecrübesini artırıyor. Firmanın gelişiminde kurumsallık ve markalaşma her zaman en ön planda tutuluyor. Bu hedefler ışığında her zaman profesyonel ve kendisi ile aynı fikri paylaşan ve aynı yöne bakan sağlayıcılar ile çalışmayı prensip ediniyor.

''İlk konut projesi olan Park Oliva ' yı Mudanya' nın en büyük butik projesi olarak kurguladık.İçerisinde bulunan sosyal donatılar ve projenin imalatında kullanılan malzemeler için ise alanında en kaliteli firmalarla çalışmayı tercih ederek Mudanya ' ya nitelik zengini bir konut projesi sunduk.''

Bugün gelinen noktada nitelikli ve müşteri dostu konutlar ve projeler denince akla ilk gelen markalardan biri olmayı başaran Fem Yapı GYO en yenilikçi çözümler ve mecralar konusunda bölgesinin lider firmalarından biri konumundadır. Bu yenilikçi yaklaşımını pekiştirmesi düşüncesi ile kurumsal tanımlamasını “MODERN YAŞAMIN MİMARI” olarak güncelleyerek geliştirmiştir. Gerek satış stratejisi, gerek satış sonrası hizmetleri ve müşterileri ile kurduğu bağlar açısından örnek olacak uygulamaları hayata geçiren Fem Yapı GYO önümüzdeki dönemde bölgesel bir markadan ulusal ve uluslararası bir markaya dönüşme konusunda çaba sarf edecektir.

Telefon: 0224 224 9512
Fax: 0224 224 9512
Email: info@femyapigyo.com
Adres: Geçit Mah. Sanayi Cad. No : 764 Osmangazi/BURSA

Fem Yapı Projeler Haritası

Fem Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.