|   |   | 

Fen Lisesi'nde İkinci Tübitak Bilim Fuarı Açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında bilim ve kültürün geliştirilmesi amacıyla okullarda yapılan bilim fuarlarının ikincisinde Aydem Fen Lisesi öğrencileri hazırladıkları projeleri sundular.

Fen Lisesi'nde İkinci Tübitak Bilim Fuarı Açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında bilim ve kültürün geliştirilmesi amacıyla okullarda yapılan bilim fuarlarının ikincisinde Aydem Fen Lisesi öğrencileri hazırladıkları projeleri sundular.

Aydem Fen Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Yardımcısı Alp Arslanargun, Denizli Belediye Başkanvekili Aytaç Turgut, İl Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, AYDEM A.Ş. Genel Müdürü Mesut Güzel, Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Mehmet Akgün, İl Müdürleri,TÜBİTAK gözlemcileri, okul müdürleri ile çok sayıda davetli veli ve öğrenciler katıldı.

Açılış konuşması yapan Vali Yardımcısı Alp Aslanargun, "Aydem Fen Lisemiz ilimizde yatırımcı ve girişimci olan bir hayırsever iş adamımız tarafından yaptırılarak eğitime kazandırıldı. Okulumuz kısa zamanda ilimizin güzide eğitim kurumlarından biri oldu. Önümüzdeki yıl ilk mezunlarını verecek ve bununla birlikte üniversiteye geçişteki başarılarından dolayı da Türkiye çapından adını duyuracağına inanıyorum. Sergide emeği geçen tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi kutluyorum" dedi.

Vali Yardımcısı Alp Aslanargun ve diğer protokol üyeleri tarafından sergi açılışı yapıldı. Daha sonra Vali Yardımcısı Alp Aslanargun ve beraberindeki heyet öğrencilerin hazırladıkları projelerle bilgiler aldılar

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer