|   | 
Fer Yapı - Boyner Holding

Fer Yapı - Boyner Holding

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 1

Fer Yapı - Boyner Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Fer Yapı - Boyner Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fer Yapı - Boyner Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fer Yapı - Boyner Holding Hakkında

Daima Yenilikçi, Daima Öncü, Daima Vizyoner
 
İyi yaşamanın bir sanat olduğuna inanan FerYapı, 2010 yılı Nisan ayında genç, dinamik kadrosu ve yenilikçi bakış açısıyla fark yaratan projelere imza atmak üzere yola çıktı. 
Kuruluşunun ilk yılından itibaren, Sinpaş GYO ve Boyner Holding gibi sektörün devleriyle yaptığı işbirlikleriyle İstWest, iTower, Mai Residence, Parima ve Premier Kampüs Ofis gibi önemli projelere imza attı. İstWest; İstanbul’un en işlek lokasyonlarından, gelişim sembolü Basın Ekspres Yolu’nun en görünür noktasında, Bahçelievler’de hayata geçirildi. 70 dönümlük, 3000 konut yapılabilecek bir arazide, sadece 1000 konut inşa edilerek; yeşil alanlara ve sosyal alanlara çok daha fazla yer ayrıldı. iTower; İstanbul’un en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bomonti'de ilk küçük m2’li a+ ofis projesi olarak geliştirildi. FerYapı; Merter’in yeni yüzü Parima Residence, İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’da gerçekleştirdiği nefis deniz ve Adalar manzaralı Mai Residence ve Türkiye’nin ilk kampüs ofis projesi Premier Kampüs Ofis projesi gibi Türkiye’nin en prestijli projeleriyle yoluna devam ediyor.
 
MİSYONUMUZ
 
Gayrimenkul alanındaki uzmanlığımız ile yaşam standartlarını üst seviyelere taşımak, toplum, çevre ve ekonomiye somut ve sürdürülebilir katma değerler sağlayan gayrimenkul projeleri geliştirmektir.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Bilgi birikimimizin ve vizyoner bakış açımızın verdiği güçle, 2015 yılında yerel ve global ölçeklerde sektöre ve geleceğe yön veren gayrimenkul şirketi olmaktır.
 
BOYNER HOLDİNG
 
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (“Boyner”) Türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, o zamanki adı olan “Çarşı” tabelası altında Bakırköy'de açıldı.
 
Boyner, sektörün güçlü markalarından YKM’nin %63 oranındaki hissesini 2012 yılında satın almasının ardından, 2013 yılında geri kalan %37’lik hissesini ve marka haklarını da satın alarak YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin paylarının tamamına sahip oldu. Bu satın alma ile, çok katlı mağazacılık sektöründe marka ve tüketici farklılaştırması oluşturmayı hedefleyen Boyner’in sektördeki konumu iyice güçlendi.
 
2013 yıl sonu itibarıyla Türkiye'nin 37 ilinde 78 Boyner ve 61 YKM mağazası ile 277.218 m2 satış alanına ulaşan Boyner Büyük Mağazacılık, yıl boyunca 5.200 çalışanı ile yaklaşık 97 milyon ziyaretçiyi ağırladı.
 
Global mağazacılık anlayışı ile 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de yeniliklerin takipçisi olan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, 2004 yılında bir "Değişim ve Yenilenme Programı" başlattı. Günümüzde hızla gelişen tüketici beklentilerine yanıt verebilmek, bir hayat tarzı olarak alışveriş kavramının Türkiye'deki öncüsü olmak amacıyla başlatılan bu değişim programı çerçevesinde, Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, ürün çeşidinden dekorasyona, mağazaların isminden hizmet anlayışına kadar her konuda köklü değişiklikler gerçekleştirdi.
 
Türkiye'de gıda dışı perakende sektöründe ilklerin uygulayıcısı olan Boyner Mağazacılık A.Ş., daha sonra 2006 yılında başlattığı "küçülerek büyüme" stratejisine uygun olarak, tek kategorili, uzman ekiplerle hizmet verilen konsept mağaza uygulamasını ilk olarak, "güzelliğe dair her şeyi" bünyesinde barındıran Boyner Beauté konsepti ile müşterilerinin hizmetine sundu.
 
Bu atılımı 2007 yılında yeni adımlarla destekleyen Boyner, daha sonra 2007 yılı Şubat ayında ev kategorisinde uzmanlaşmış Boyner Evde konseptini müşterileriyle buluşturdu. Ev tekstilinden banyoya, mutfaktan sofra aksesuarlarına, dekoratif ürünlerden hediyeliğe kadar uzanan, özgün tasarım ve temalardan oluşan ürün koleksiyonunun yanı sıra Boyner Evde Mağazalarında dünyaca tanınmış markalara ait ve fonksiyonel çözümler sunan elektrikli ürünler de bulunuyor.
 
Konsept mağazacılıkta Boyner'in bir diğer adımı olan Boyner Sports, genç-aktif-spor ürünlerinin bir arada bulunduğu, farklı spor dallarının spesifik ürünlerinden, trendy jean markalarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesini farklı ürün yerleşimi ile sunarak Boyner müşterilerine alışveriş kolaylığı sunmayı hedeflemektedir.
 
2009 yılından bu yana alışverişte kalite, tasarım ve uygun fiyat arayışına son veren konsept BSSD Mağazaları ise; dünyaca ünlü moda markalarının sezon sonu ürünlerini indirimli fiyatlar, kampanyalar ve uygun ödeme koşullarıyla İstanbul ve Ankara'daki müşterileriyle buluşturmaktadır.
 
Boyner Büyük Mağazacılık’ın ilk markası olan ve Türkiye’deki alışveriş ve yaşam kültüründe yeniliklerin öncüsü olan Çarşı Mağazaları, 6 yıllık dinlenme sürecinin ardından 2011 yılında yepyeni kimliğiyle müşterileriyle buluştu. Boyner Holding’in öncü markası Çarşı; dönemin şartları, tüketim alışkanlıkları ve müşteri tercihlerine en uygun çözümleri sunan yenilikçi anlayışıyla alışveriş dünyasını tekrar şekillendiriyor.
 
Gıda dışı perakende sektörünün köklü kuruluşu Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş’nin 2012 yılında sektörün güçlü markalarından YKM’nin yüzde 63 oranındaki hissesini satın almasıyla iki güçlü ve köklü markanın birlikteliğinden tüketiciler için cazip fırsatlarla dolu yeni bir dönem başladı. 2013 yılında ise Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. YKM’nin geri kalan %37’lik hissesini ve marka haklarını da satın alarak YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş ve YKM Pazarlama A.Ş.’n,n paylarının tamamına sahip hale geldi. İş yapma felsefesini “Gücünü müşteriden alan bir marka olarak daha çok müşterinin hayatına dokunmak ve daha çok müşteriye hizmet vermek” şeklinde tanımlayan Boyner Büyük Mağazacılık, sektöre yeni bir boyut katan bu adımla şimdi farklı lokasyonlarda, farklı müşterilere benzersiz ayrıcalıklar sunuyor.
 
Adından aldığı güçle her yıl farklı mağaza konseptleriyle müşterilerine kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik ve genç aktif spor kategorilerindeki ürünlerle hizmet veren Boyner Büyük Mağazacılık, "koşulsuz müşteri mutluluğu" ilkesini sürdürüyor. Yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Boyner Mağazaları vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

 

Tel: 0212 272 4909
Fax: 0212 272 2263
Email: bilgi@feryapi.com
Adres: Profilo İş Merkezi. Cemal Sahir Sk. No: 26-28 Kat:134394 Mecidiyeköy İstanbul / Şişli

Fer Yapı - Boyner Holding Projeler Haritası

Fer Yapı - Boyner Holding Projeleri

Fer Yapı - Boyner Holding Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer