|   |  Feres Yapı Firması
Feres Yapı

Feres Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Feres Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Feres Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Feres Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Feres Yapı Hakkında

KURUMSAL
 
Doğadan kopmaz, doğayı peyzaj mimarisi ile yaşam alanlarına entegre eder. Ufku açıktır, kendini dört duvar konseptleri ile sınırlamaz.
 
İletişime açıktır, talepleri dinleri değerlendirir, çözüm geliştirir, çözümlerinde maliyet ve hizmet dengesini sağlar.
 
Sosyalleşme amacıyla geliştirdiği uygulamalarda insanın güvenlik ve mahremiyetine önem verir; koruyucudur.
 
Engelli olmayı sadece yürüme engelli olarak algılamaz, bu kapsamda bir kelime altında ifade edilmeye çalışılan tüm engellilerin hayatını kolaylaştıracak önlemleri kapsama dahil eder.
 
Tüm canlılara saygılıdır.
 
Kentsel dönüşüm projelerinde insanı ve doğayı bütünleştirecek, ev ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak Yeşil Dönüşümü uygular.
 
FERES PROJELERİNDEN NEDEN EV SAHİBİ OLMALISINIZ?
 
DİNAMİK
%100 deneyimli ve sektörün önde gelen yöneticilerinden oluşan dinamik bir ekibe ve iş ortaklarına sahip FERES bilgi ve deneyim birikimini sektörde alışılmışların dışına çıkmak, duyduğu heyecanı standartlaşmış konut inşaatlarını değiştirmek için kullanıyor.

GLOBAL VE MODERNFERES
Dünya trendleri ile sofistike Türk mimarisi harmanlayarak, en ince detaylarına kadar düşünülmüş, günümüzün modern çizgilerine uyarlanan bir mimari çizgi sunar. Bir evi dört duvar olmaktan çıkaran ince tasarımı ile dünya çapında kabul görmüş normlarda inşaa edilen projelerde insana doğa ve sanatla içiçe bir hayat sunar.

HERKES İÇİN KONFOR
Yaşam için gerekli her detay ve konforu lüks olmak için değil, keyifle yaşamanız için konutlarımızda sunarız. Ulaşılabilir lüksü hayatınıza katmak, engellilerin ev yaşamında tüm engelleri ortadan kaldırmak için FERES.

DOĞRU LOKASYON
İnsanın kaliteli bir yaşam sürebilmesi için en önemli faktör yaşadığı yerin sunduğu olanaklardır. Yaşam kalitesinin ulaşım olanaklarına, eğitim, kültür, sağlık ve rekreasyon alanlarına yakınlığı ile bağlantısı FERES’in aynı zamanda proje yeri seçimlerindeki kriterlerini oluşturur.

EKOLOJİK İNŞAAT
Doğal, insan sağlığına zarar vermeyen ve tasarruf sağlayan sertifikalı malzemeleri inşaatlarında kullanan FERES malzeme çeşitliği ve geliştirmesinde Türk üreticiler ve Türk Üniversiteleri ile işbirliği yapar.

SERTİFİKALI BİNA
Dünya üzerindeki kaynakların hızla tükenmesinin sebebinin kentlerde yaşamın yoğunlaşması, tüketimin artmasının sebebinin de hızla artan binalar olduğu bilinmektedir. Yeşil binalar inşaa ederek kaynakların korunmasını sağlamakta geciken inşaat sektöründe FERES ilk günden bu yana LEED sertifikalı projeler geliştirmektedir.

SINIRSIZ İLETİŞİM
FERES, internet ortamında tüm paydaşları ile buluşma imkanları ve paylaşım portalleri geliştirerek, ücretsiz kullanıma sunar.

KAZANÇ SAĞLAYAN YATIRIM
FERES doğru lokasyonda doğru geliştirlen projeler ile yatırımcılarına baştan kazanmanın keyfini sunar. Sunulan teknoloji ve konfor, farkedilen mimari ve lokasyonu, ekonomik çözümleri ile FERES oturmak veya kiralamak üzere satın alan tüm yatırımcılara satış safhası sonrasında da kazandırmaya devam ediyor.

ZAMANINDA TESLİM
FERES proje ortaklığında yapılan zaman odaklı satın alma organizasyon, planlama ve iş yönetimi ile zamanında teslimi garanti eder.

HİZMET ODAKLI
"İnsana hizmet”i öngören tek inşaat şirketidir. Projelerinde tüm insanları dil, din, cinsiyet ve ırk ayrımı olmaksızın bütünleştirici bir hayat akışı sağlayan yapıyı sağlar ve geliştirir

Tel: 444 9 129
Fax: 
Email: info@feres.com.tr
Adres: Eski Büyükdere Caddesi, Sapphire Residence No:1 Kat:16/D:06 İstanbul / Kağıthane

Feres Yapı Projeler Haritası

Feres Yapı Projeleri

Feres Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.