|   |  Ferko İnşaat Firması
Ferko İnşaat

Ferko İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 5

Ferko İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ferko İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ferko İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ferko İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

25 yılı aşkın deneyimi ile gayrimenkul ve turizm sektöründe faaliyet gösteren Ferko, modern tasarım anlayışı ve kaliteli üretimi ile lüks projeler hayata geçiriyor. Ferko, deneyimli tasarım ve mühendis ekibinden aldığı güç, kalite ve sosyal sorumlu anlayışından ödün vermeyen duruşu ile gayrimenkul sektörüne değer katan, modern teknikleri akılcı mühendislikle sunarak yatırımcısını her zaman kazandıran, lüksün hayat tarzına dönüştüğü yaşam alanları yaratan projeler hayata geçirmek üzere faaliyet göstermektedir. Ferko, Türkiye’deki projelerinin yanı sıra Azerbaycan, Türkmenistan, Afganistan ve Libya'da yol, altyapı, konut, villa, otel, ofis projeleri gerçekleştirmiştir. 

Vizyon&Misyon

Vizyon

Estetik değerleri dikkate alarak, yenilikçi, öncü, kaliteli ve ilham veren projelerimiz ile yaşama değer katmak.

Misyon

Kentsel mimariye yeni bir bakış açısı kazandıran, yatırımcılarına en iyi hizmeti sunan, zamana meydan okuyan yenilikleri modern teknikler ve akılcı bir mühendislikle harmanlayan, güven veren ve kalite odaklı bir kuruluş olarak sektöre öncülük etmek. 

YATIRIMLAR

Ferko İnşaat, hayata geçirdiği projelerin tamamına yakınında proje tamamlandıktan sonra tüm hisselerini satmayarak yatırımcı olarak yer almaya devam etmeyi prensip edinmiştir.

Ferko İnşaat, portföyden gelen düzenli kira gelirleri, yüksek özkaynak ve kredi kabiliyeti ile yatırımcılarına güven telkin etmekte ve büyük çaplı yeni projeler için girişim olanağı sağlamaktadır.
Power-Packer Fabrika Binası, Manisa
Tamamı özsermaye olarak tutulmakta olup, 43.000 m2 arsa üzerinde yer alan 15.000 m2 kapalı alana sahip fabrika yapısıdır.
Ferko Signature Projesi, İstanbul
Toplam 36.000 m2 kapalı alan özsermaye olarak değerlendirilmektedir.
Papirus İş Merkezi, İstanbul
Toplam 5.000 m2 kapalı alan özsermaye olarak değerlendirilmektedir.
İMES Park, İstanbul
Tamamı öz sermaye olarak tutulan proje; 17.000 m2 Sheraton Four Points Otel, 12.000 m2 Metro Cash & Carry, 7.250 m2 ticari alan, 4.000 m2 ofis ve 1.750 m2 depo ve kapalı otopark olmak üzere toplam 42.000 m2 kapalı alana sahiptir.
Ilgaz Mountain Resort Otel ve Konferans Merkezi, Kastamonu
Tamamı özsermaye olarak tutulmakta olup, 60.000 m2 arsa üzerinde yer alan 26.700 m2 kapalı alana sahip otel ve konferans binasıdır.

Tel: 0212 327 1736
Fax: 0212 258 9798
Email: info@ferko.com.tr
Adres: Papirus Plaza, Merkez Mah. Ayazma Cad. No:37 Kat:11 Ofis: 3-4 34406 İstanbul / Kağıthane

Ferko İnşaat Projeler Haritası

Ferko İnşaat Projeleri

Ferko İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.