|   |  Fertaş İnşaat Firması
Fertaş İnşaat

Fertaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 2

Fertaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Fertaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fertaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fertaş İnşaat Hakkında

Doğayı koruyor, ondan ilham alıyoruz...

Fertaş İnşaat A.Ş.; sektöründeki gelişmelerin en iyi şekilde takip edip, ülkemiz ve insanımızın ekonomosine katkı sağlayacak  yeni yaklaşımlar üreterek, adını yükseklere yazdırma hedefini kendine görev bilmiştir.

Üstün teknoliji ve makina parkı yatırımlarıyla performansını çok kısa bir sürede olumlu yönde geliştirerek, mevcut ve devam eden yurt içi ve yurt dışı çalışmaları tüm hızıyla sürdürmektedir.

1980'li yıllardan bu yana yükselen bir grafiğe sahip Fertaş İnşaat A.Ş., bu dönem zarfında yurt içi çalışmalarına tüm hızıyla devam etmiş ve Türkiye'nin önde gelen sanayi kompleksleri, altyapı yatırımları ve konut sektöründe pek çok projeyi referansları arasına katmıştır.

En büyük amacı; başarılarla dolu geçmişinin haklı gururunu, kuruluşunun ilk gününden itibaren kaybetmediği genç ve dinamik ruh ile geleceğe emin adımlarla taşımaktır.

Fertaş İnşaat A.Ş.
Yıldırım Grup A.Ş. ve Altuntaş İnşaat A.Ş.
ortak kuruluşudur.

Telefon: 0312 473 0315
Fax: 0312 473 0319
Email: info@fertasinsaat.com.tr
Adres: Ceyhun Atıf Kansu Cad. Gözde Plaza No:130/61 Balgat, Çankaya ANKARA

Fertaş İnşaat Projeler Haritası

Fertaş İnşaat Projeleri

Fertaş İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.