|   |  Feza İnşaat Firması
Feza İnşaat

Feza İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

Feza İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Feza İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Feza İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Feza İnşaat Hakkında

 

 

Şirket Profili

 

 

1991 yılında Feza Turizm İnş.Tic.ve San.A.Ş. ünvanı altında kurulan şirketimiz; 2004 yılına kadar inşaat malzemeleri satış faaliyeti göstermiş olup, 2004 yılından itibaren faaliyet alanlarını genişleterek inşaat alanında da birçok projeye imza atmıştır.
 
Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Feza İnşaat, 2004 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak birçok aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli endüstriyel yapı,okul saglık ocağı hastane öğrenci yurdu ve ticaret merkezleri inşa etmiştir.
 
Feza İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.
 
Feza İnşaat çalışanları ortak değerlerde bir araya gelmiştir. Bunlar; müşteri odaklılık, yenilikçilik, sürekli gelişim, sosyal sorumluluk ve güvenirliliktir.

Vizyon & Misyon

Hedef ve İlkelerimiz :
Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile ``en iyi`` olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynağını üretmekten geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü ``olmazsa olmaz`` koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın bilincinde olmak en temel ilkelerimizdir.
 
Vizyonumuz:
İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.
 
Misyonumuz:
İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

Faaliyet Alanları
 
Feza İnşaat`ın kadrosunda bulunan anahtar personel; endustriyel yapılar, alt yapılar ve yol inşaatı, üst yapılar ve taahhüt işlerinde uzun yıllar hizmet vermiş kişilerden oluşmaktadır.
Aşağıdaki konular faaliyet alanlarımıza girmektedir:
 
Endüstriyel Yapılar : Endüstriyel Fabrikalar,   
Üst Yapılar : İş Merkezleri, Konut Projeleri, Hastaneler,sağlık ocakları, öğrenci yurtları
 
Alt Yapılar ve Yol İnşaatı : Şehir Altyapısı, Boru Hatları, Atık Su Sistemleri, Karayolu İnşaatı
 
İnşaat sektöründeki her nevi taahhüt işleri yapılır..

Kalite Politikamız
 
Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak,
 
Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak,
 
Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek,
 
Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

Tel: 0212 430 6116
Fax: 0212 430 6160
Email: info@fezainsaat.com
Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Osmangazi Caddesi No:211 İstanbul / Bağcılar

Feza İnşaat Projeler Haritası

Feza İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.