|   |  Fibaş Yapı Firması
Fibaş Yapı

Fibaş Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 1

Fibaş Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Fibaş Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fibaş Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fibaş Yapı Hakkında

Tarihçemiz

MEVA GAYRIMENKUL İNŞAAT A.Ş ve FİMAR HOLDİNG in ortak kuruluşudur...
 
MEVA GAYRIMENKUL İNŞAAT A.Ş; 
 
Üç kardeşin girişimleri ile 1988 yılın da ticari hayatına başlayan firmamızın ilk sektörü elektrik ve taahhüt işleri olmuştur. 1991 yılında gelişen konut sektörüne paralel olarak inşaat ve yapı sektörüne girilmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetini her zaman öncelikleyenfirmamız , müşterilerimizin teveccühü ile 2001 yılında pvc doğrama ve mutfak dolabı imalatı ile inşaat sektörüne paralel iki sektörü daha bünyesine katmıştır. 
 
İzmir, Ankara, İstanbul ve Sivas’ta bir çok konut projesine imzasını atmıştır. Şu anda İzmir’de projelerine devam etmektedir.
 
FİMAR HOLDİNG; 
 
Firmamız, Mehmet, Ahmet, İbrahim EMMİOĞLU tarafından 1986 senesinde kurulmuştur. Fabrika ve atölye çalışmalarından sonra, 1989-1990 yıllarında mermer ocak işletmeciliği faaliyetlerine başlamıştır. Bu faaliyetlerini Tokat, Sivas, Amasya illerinde devam ettirmiştir. İlk ihracatını 1999 senesinde yapmış, yükselen bir ivmeyle her sene kapasitesini artırarak, bej mermer ihracatında ilk sıralara girmeyi başarmıştır. Fabrika ve ocaklarda yüksek kalitede ve kapasitede mermer üretimini, kendisine prensip edinmiştir. Amacımız, hedeflerimizden hiç sapmadan aynı ölçüde üretime ve ihracata artarak devam etmektir.
 
Vizyon & Misyon
Vizyonumuz:
Müşteri odaklı bir yaklaşımla öncelikle İzmir’de ,Türkiye'de ve bölgede inşaat ve yapı sektöründe yer aldığımız markalarla 'lider grup' konumuna erişmektir.
 
Misyonumuz:
Kalite, Konfor ve Huzur ‘un bir arada olduğu mekanlar üretmek, insanların yaşama hakkı gereği olan tüm gereksinimleri barındıran konutlar üreterek , gerek istihdam için gerek ise huzurlu yuvalar için çalışmak.
 
Faaliyet Alanlarımız
Konut ve işyeri projeleri üretmek ana faaliyet alanımız içerisindedir.
 
Değerlerimiz
Doğruluk
Kalite
Ben Değil, Biz Demek
Adil Olmak
Çevreye ve Doğaya Saygı

Tel: 0232 339 2555
Fax: 0232 339 2557
Email: info@fibasyapi.com
Adres: Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No:6 İzmir / Bornova

Fibaş Yapı Projeler Haritası

Fibaş Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.