|   |  Fiberton Prekast Firması
Fiberton Prekast

Fiberton Prekast

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Fiberton Prekast, konut, ofis ve residence projeleri, Fiberton Prekast hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fiberton Prekast ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fiberton Prekast Hakkında

FİBERTON, 15 yıla varan sektörel deneyimi, her biri alanında uzman mimar, mühendis, tekniker ve diğer çalışanları ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.
 
GRC üretimi için ülkenin en uygun iklim, lojistik ve hammadde imkânları sunan Mersin fabrikamızın dünya standartlarındaki ürünlerini, yüksek kalite, uygun fiyat anlayışı ile sizlere sunuyoruz.
 
GRC üretimi için temel hammadde olan uygun vasıflardaki beyaz çimento sadece Mersin ve Adana’ da üretilmektedir. Çukurova bölgesi, GRC üretiminin diğer vazgeçilmezi olan silis madeni bakımından Türkiye’nin en zengin ve kaliteli silis sahalarına sahiptir.Bu nedenle Türkiye’nin en önemli cam fabrikaları bu bölgededir.
 
Ülkenin en büyük limanlarından birine sahip olan Mersin, lojistik konusunda büyük fırsatlar sunmaktadır. Mersin, deniz taşımacılığı ile beraber kara ve demiryolu taşımacılığı konusunda da bölge en önemli lojistik üs konumundadır. Bu nedenle FİBERTON ürünleri Türkiye ve dünyanın her bölgesine hızlı ve ekonomik olarak taşınabilmektedir.
 
İstanbul’a konumlandırılmış merkez ofisimizde, satış, ihracat, tasarım, montaj gibi konularda hizmet verilmektedir.
 
Mersin’de, 14.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında ISO 9001,ISO 14001, ISO 18001 ve CE sertifikaları ile üretim yapan FİBERTON, Uluslararası GRC Üreticileri Birliği GRCA üyesidir.
 
FİBERTON, değerli projeleriniz için deneyimli kadroları, güçlü mali yapısı ile her zaman en güçlü ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaya devam edecektir.

Kalite Politikamız
FİBERTON; ürün kalitesini iyileştirmek ve müşteri memnuniyeti sağlama ilkesini tescil ettirmiştir. FİBERTON; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE markalama; 89/106/EEC Yapı Malzemeleri Direktifi belgelerine sahiptir.
 
FİBERTON bünyesinde oluşturduğu laboratuarı ile TS EN 1169, TS EN 1170 1’den 8’e olan tüm testleri bünyesinde yapabilmekte ve bunların kayıtlarını düzenli olarak tutmaktadır.
 
Şahit numune uygulaması ile üretim sürecinin farklı evrelerinde örnekler alınmakta ve bunlar belirli süreler muhafaza edilmektedir.
 
Tüm testleri kendi bünyesinde yapabiliyor olmasına rağmen belirli periyotlar ile aynı testler bağımsız laboratuarlarda yapılmakta kendi laboratuar değerleri çek edilmektedir.
 
GRCA ÜYELİĞİ
İngiltere merkezli olan bu dernek Dünya genelindeki büyük GRC üreticilerini bünyesinde barındırmaktadır. Derneğin amacı; GRC-GFRC ürünlerinin kalitesini yükseltmek ve denetlemek, GRC ürünlerinin kullanımını teşvik etmek ve sektörde en iyi uygulamaları ödüllendirerek yeni ve özgün projeleri teşvik edilmesidir. FİBERTON PREKAST Türkiye’ den üye olan az sayıdaki üreticiden biridir.

İnsan Kaynakları
FİBERTON gücünü sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Buradan hareketle insan kaynakları politikamız şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücünü şirketimize kazandırmak ve insan kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın bağlılığını artırmaktır. Siz de bu değerli ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen İlgili formu doldurunuz. Sizi en kısa sürede arayalım.

Tel: 0212 267 1516
Fax: 0212 267 1063
Email: info@fiberton.com.tr
Adres: Kore Şehitleri Cad. Deniz Apt. No:34 Kat:2 Esentepe İstanbul / Şişli

Fiberton Prekast Projeler Haritası

Fiberton Prekast Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.