|   |  Fimar Yapı Firması
Fimar Yapı

Fimar Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 5

Fimar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Fimar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fimar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fimar Yapı Hakkında

Hakkımızda

Geleceğinizin güvencesi...

30 yıldan fazla süredir birçok farklı alanda hizmet sunan Fimar Holding’in gayrimenkul, yapı ve inşaat kolu olan Fimar Yapı, yatırım değeri yüksek, konforlu ve güvenilir projelere imza atmaktadır. 2013 yılından beri kendi öz kaynaklarıyla benzeri olmayan yaşam alanları sunan Fimar Yapı, Türkiye’nin birçok farklı noktasında hayata ve şehre değer katan projeler ortaya koymuştur.

Hizmet vermeye başladığı ilk günden beri müşteri beklentileri ve memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Fimar Yapı, sektördeki beklentiler ve ihtiyaçları son teknolojiyle müşterilerine sunmakta, geleceğe değer katan projeleri Fimar Holding güvencesiyle tamamlamaktadır.

Vizyon

Sahip olduğumuz değerleri koruyarak ve yenilikçi, akılcı projeler ortaya koyarak sektörün lider inşaat şirketi olmak öncelikli vizyonumuzdur. Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek, gerekli entegrasyonları sağlayarak standartlara ve sektöre yön veren dünya çapında öne çıkan bir değer olmak en büyük hedeflerimizden birisidir.

Misyon

Fimar Yapı’nın sahip olduğu kalite ve hizmet değerlerini sürekli kılarak, yaşam kalitesini ve refahını yükselten projelerimizi olabildiğince çok kişiye ulaştırmak en önemli misyonumuzdur. Marka değerini koruyarak doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, bölgesel ve kişisel kalkınmayı sağlamak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

Kalite Politikası

Hizmet sürecinin her aşamasında müşterilerimize ve insanımıza olan sorumluluğumuzun farkında olarak hareket eden bizler kalite prensiplerimizi en geniş sınırlar içerisinde ele alıyoruz. Yapı ve gayrimenkul sektöründe olabilecek her türlü sıkıntı, sorun ve aksaklığın önceden önüne geçmek için önlemler alıyor, optimum seviyede sonuçlar sunuyoruz. Fimar Yapı olarak bizler;

Proje iş programını en uygun şekilde hesaplıyor, böylelikle proje teslimini söz verdiğimiz tarihte gerçekleştiriyoruz.

Sunduğumuz hizmetin gelişmesi ve değer kazanması için iş geliştirme ve kalite konusunda sürekli eğitimler düzenliyor, sektördeki gelişmeleri en alttan en üste tüm çalışanlarımızla paylaşıyoruz.

İnsan sağlığı ve işçi güvenliği konusunda son derece hassas hareket ediyoruz. Ulusal ve uluslararası yönetmelikleri yakından takip ediyor, tüm gerekli mevzuatları titizlikle yerine getiriyoruz.

Kalite sistemlerimizi oluştururken sistematik yaklaşımlar ve metotlar geliştiriyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyeti ve beklentilerini daima en üstte karşılayabiliyor, Fimar Yapı markasından bekleneni eksiksiz yerine getiriyoruz.

Eksiksiz hizmet anlayışını benimsiyoruz ve hem satış öncesi hem sonrası tam anlamıyla müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Çevre Politikası

Çevre konusunda gereksinimlerimiz arttıkça üzerimize düşen sorumluluğun da arttığını biliyoruz. Bu yüzden de çevre politikalarımızı belirlerken gerekli önlemleri A’dan Z’ye eksiksiz alıyoruz. Çevre konusunda Fimar Yapı olarak bizler;

Fimar Yapı

Geleceğimize sahip çıkmak ve sorumluluğumuzu yerine getirmek için enerji tasarrufuna dikkat eden, çevreci ürünleri tercih ediyoruz.

Tüm süreçlerimizde kontrollü ve bilinçli müdahalelerde bulunuyor, olumsuz etkileri ortadan kaldıracak yenilikleri sistemlerimize entegre ediyoruz.

Doğal kaynakları korumak ve atık miktarlarını en alt seviyede tutmak için kanuni ve vicdani mevzuatları harfiyen yerine getiriyoruz.

Teknolojinin bu alandaki takibini yaparak en güncel bilgilerle sistemlerimizi düzenliyor, çalışanlarımıza düzenli eğitimler sağlıyoruz.

Telefon: 444 17 19
Fax: 0212 880 0458
Email: info@fimaryapi.com
Adres: Ahmet Adnan Saygun Cad., Kültür Mah., Sevil Sok. No:1 D:1 Ulus Beşiktaş - İSTANBUL

Fimar Yapı Projeler Haritası

Fimar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.