|   |  Fırat Life Style Firması
Fırat Life Style

Fırat Life Style

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 6

Fırat Life Style, konut, ofis ve residence projeleri, Fırat Life Style hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fırat Life Style ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fırat Life Style Hakkında

 

 

Hakkımızda

 

 

Bugünden Yarını İnşa Ediyoruz...
Firmamız 1981 yılında Ankara'da geneleneksel aile şirketi olarak kurulmuştur. Ana faaliyet konusu tahin ve susam üretimi olup bununla birlikte çeşitli gıda maddelerininde ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir. 2005 Yılında inşaat sektörüne giren firmamız Fırat Life Style ile 10.projesini gerçekleştirmektedir.
 
Kaliteli ve prestijli bir yaşam… 
Uluslararası kalite standartında hizmet sunma ve müşteri menuniyetini en üst düzeyde tutma ilkesini benimseyen firmamız, değişen ve gelişen ihtiyaçlara yönelik kendisini sürekli olarak güncellemeyi hedef edinmiştir. Sahip olduğumuz bilgi ve birikim ile yenilikçi anlayışımız doğrultusunda sektörüne artı değer katabilmek en önemli amacımızdır. 

Şehrin yeni silüeti...
Firmamız evrensel değerler ışığında, köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi ve yeni projeler geliştirmeye verdiği önem ile sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyerek, etik değerler çerçevesinde sektörüne katkıda bulunur.
 
Verdiği hizmet kalitesi ve ürettiği projeler ile sektöründe daha üst seviyelere çıkmak ve bu sektördeki lider firmalar arasında yaptığı atılımlarla büyük bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz
 
Kararlı adımlar, inovasyon, sağduyu ve müşteri odaklı bir yaklaşımla hedefimiz bugünden çok daha iyi bir yarın. 
Fırat Life Style; faaliyet gösterdiği her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamakta ve doğru iş algısı çerçevesinde günden güne hedeflerini artırmaktadır. Fırat Life Style’ın vizyonu, şu bileşenlerden oluşur:
 
Tüm projelerimizde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korumak. 
 
Çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmak. 
 
Yönetim anlayışı ve sistemleriyle örnek bir şirket olmak. 
 
Üstün ve yüksek getirili bir iş portföyüne sahip olmak.
 
Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmak.

Misyonumuz
 
Fırat Life Style deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır. 
35 yıllık dneyimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Değerlerimiz
 
Fırat Life Style, faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde, kurumsal değerleri ve iş ilkeleri doğrultusunda hareket etmektedir. Kurumsal eylemlerinde gözettiği tüm değerler, Fırat Life Style’ın ve çalışanlarının farklılığını oluşturmaktadır. 
 
Müşteri memnuniyeti
Sürdürülebilir kaliteli hizmet
Dürüstlük ve Şeffaflık
Sorumluluk Sahibi Olmak ve İnisiyatif Almak
Hizmet odaklı personel
Sosyal Sorumluluk Bilinci

İnsan Kaynakları
 
Fırat Life Style kurumsal iş ilkeleri, grubun sürdürülebilir bir büyüme içinde gelişimine devam etmesi için oluşturulmuştur.Dürüstlük, dinamizm, değişen koşullara hızlı adaptasyon, işe odaklılık değerlerine sahip büyük bir takımız ve bu takımı oluşturmaktadır. 
 
Temel Kurumsal İş İlkeleri,
Yenilikçi,dinamik iş anlayışı,
Yaratıcı, verimli ve etkin bir iş yönetimi,
Kendisini ve işini geliştirme potansiyeline sahip,
Yenilikçi ve geliştirici iş yapma şekli,
Ekip çalışmasına yatkın,
Müşteri odaklı çalışma anlayışı,
Sevgi ve saygıya dayalı çalışma ortamı,

Tel: 0312 281 2828
Fax: 0312 281 2830
Email: info@firatlifestyle.com
Adres: Şehit Osman Avcı Mh. Malazgirt Cd. No:55 Eryaman Ankara / Etimesgut

Fırat Life Style Projeler Haritası

Fırat Life Style Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.