|   |  Fiyap İnşaat Firması
Fiyap İnşaat

Fiyap İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 2

Fiyap İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Fiyap İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fiyap İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fiyap İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Proje ve inşaat sektöründe gelişen teknolojileri takip ederek; fonksiyonel ve estetik çözümler üreten firmamız; bir aile şirketi olarak 1994 yılında FİYAP İNŞAAT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla Mimar Fisun KAYHAN ve İnşaat Mühendisi İbrahim KAYHAN tarafından kurulmuştur.

Fiyap İnşaat; proje tasarımında aşağıdaki değerleri geliştirmeye ve uygulamaya çalışmaktadır.

Konforlu ve lüks konut projeleri yanında konsept stüdyo daire çözümleri ile site işletme ve yönetim sistemlerinin oluşturulması,
Deprem yönetmeliğine uygun güvenli yaşam alanlarının üretilmesi,
Çevreye saygılı ve duyarlı proje anlayışı ile minimum enerji ve su kullanımı ile maksimum verim ve konforun elde edilmesi,
Yeni malzemelerin ve teknolojilerin araştırılması, uygulanması ve geliştirilmesi,
Yapmakta olduğumuz projelerde olduğu gibi, komşu parsellerde de yeşil alan ve dokunun oluşturulması, arttırılması ve korunması.

Değer Katın

Fiyap İnşaat, arazinize değer katmak, alternatif çözüm önerileri ve yöntemler ile projeler geliştirmeye talip olmaktadır.

Arazinizin değerini artırmak, katma değer yaratıcı yatırımlar yapmak mı istiyorsunuz?
Arazinizde proje geliştirme olanaklarını mı araştırıyorsunuz?

Satmak istemiyor ancak araziniz üzerinde bir proje geliştirilmesi durumunda hangi fırsatlara erişebileceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz?

Arazinizin değerli olduğunu biliyor ancak proje geliştirme sürecinde arazi devir işleri, yasal haklarınızı nasıl koruyacağınızı bilmiyor, bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz?
Araziniz için bir teklif aldınız, daha iyi bir teklif alıp alamayacağınızı merak mı ediyorsunuz?

Emlakçısınız, müşterilerinizin arazilerini en iyi koşullarda değerlendirmek için görüşmeler yürütüyorsunuz. Başta arazi sahibi olmak üzere tüm paydaşların özel beklenti ve ihtiyaçlarını değerlendiren Fiyap İnşaat, proje sürecinde hukuki danışmanlık da dahil her konuda yardımda bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları

Fiyap İnşaat’ın beklentilerini karşılayacak çözüm, hizmet veya ürünlere sahip olduğunuza inanıyor ve bizimle çalışmak istiyorsanız tedarikçi başvuru formunu doldurunuz. Potansiyel tedarikçi listesine alınmanız durumunda, ilgili güncel satınalma duyuruları, şartnameler ve diğer tedarikçi bilgilerinden haberdar edileceksiniz.

Beklentilerimiz

Yüksek kaliteli çevre dostu teknoloji ve ürünler kullanmak,
Ekonomi- ekoloji dengesini gözetmek,
İş ahlakına uygun hareket etmek,
Müşteri odaklı olmak,
Sözleşme şartlarına uygun davranmak,
İşi zamanında teslim etmek,
Dürüst ve şeffaf davranmak,

Telefon: 0232 239 4729
Fax: 0232 239 6245
Email: info@fiyap.com
Adres: M. Kemal Sahil Bulvarı No: 13/A Narlıdere İzmir

Fiyap İnşaat Projeler Haritası

Fiyap İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.