|   |  Florya İnşaat Firması
Florya İnşaat

Florya İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 1

Florya İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Florya İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Florya İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Florya İnşaat Hakkında

Florya inşaat 2011 yılında kuruldu.

Veysi DAŞ Konut, Alışveriş Merkezi gibi projelerinin yapımına imza atmıştır. Aynı zamanda bir çok kurumsal firmaya danışmanlık yaparak öncülük etmiş, proje geliştirmede fizibilite çalışması yapmanın yanı sıra Satış ve Kiralama konularında çözüm ortaklıkları yapmıştır. Sektöründe hep güvenin, değişimin ve başarının temsilcisi olmuş firmalarla çalışılarak üstün deneyimler elde etmiştir.

Görülen lüzum üzerine Florya inşaat & Gayrimenkul adı altında kurumsallaşma yoluna gidilmiştir. Florya inşaat & Gayrimenkul bugün sektöründe ivme kazandıran bir güç olmak adına sağlam ve dinamik yapısı ile çalışmakta, projeler üretmekte, onları uygulamakta ve çağın gelecek vadeden iş kollarında araştırmalarını sürdürmektedir. Yakın süreçte Florya inşaat & Gayrimenkul çatısı altında startı verilecek bir çok proje geliştirilmiştir.

Florya inşaat & Gayrimenkul nitelikli teknik kadrosu ile gün geçtikçe güçlenmekte, güvenilir, devamlı gelişen başarılara imza atan bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Amacımız, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda üstün bilgi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konuma gelmektir.

Tel: 0212 871 4151
Fax: 0212 871 4151
Email: info@floryainsaat.com
Adres: Barış Mahallesi Ali Çebi Caddesi, Cahit Sıtkı Tarancı Sokak  Beyaz Vadi Residence No:58 İstanbul / Beylikdüzü

Florya İnşaat Projeler Haritası

Florya İnşaat Projeleri

Florya İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.