|   | 
Folkart Yapı

Folkart Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 12

Folkart Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Folkart Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Folkart Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Folkart Yapı Hakkında

Folkart Yapı Tarihçesi Hakkında

Varlığını seçkin bir mimarinin biçim verdiği, konfor ve lüks olanaklar ile müşteri memnuniyetine adamış olan Folkart Yapı, 2006 yılında Saya Grup tarafından kurulmuştur.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, lüks, konforlu ve kaliteli yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Folkart Yapı, ulusal ve uluslararası çeşitli ödüller alan sektörde saygın bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Folkart Yapı için proje ihtiyaç aşamasından başlamakta teslimden sonra da devam etmektedir. Şirketimiz, kaliteli yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alış veriş merkezleri geliştirmenin yanı sıra altyapı projelerine de odaklanmıştır.

Müşteri memnuniyetinin kaliteye bağlı olduğuna inanan Folkart Yapı, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendini sürekli geliştirmektedir.

Müşteri isteklerinin gerektirdiği dönüşüm için çalışanlarını, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini sürekli hazırlayan Folkart Yapı, uygulamaya koyduğu tüm politikaları bir zorunluluk değil, bir gereklilik olarak kabul etmektedir.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Folkart Yapı’nın, “Hayat buna değer” diyeceğiniz projeler sürecektir.

*Folkart Yapı Residence Projeleri

Folkart Mavişehir, Folkart Towers, Folkart Narlıdere, Folkart Life Bornova

 

Tel: 444 2 278
Fax: 0232 486 8888
Email: info@folkart.com.tr
Adres: Manas Bulvarı, Adalet Mahallesi, No:37 İzmir / Bayraklı

Folkart Yapı Projeler Haritası

Folkart Yapı Projeleri

Folkart Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer