|   |  Folkart Yapı Firması
Folkart Yapı

Folkart Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 20

Folkart Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Folkart Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Folkart Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Folkart Yapı Hakkında

Folkart Yapı Tarihçesi 

Folkart, 2006 yılında Saya Grup tarafından kurulmuştur. Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren Folkart Yapı; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Folkart Yapı; bu anlayışı karşılığında ulusal ve uluslararası ödüller almış ve sektöründeki en saygın marka konumuna gelmiştir.

Folkart; yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanmaktadır. Şirketimizin tüm projelerde müşteriyle iletişimi ihtiyaç aşamasında başlayıp teslim sonrasında da devam etmektedir.

Folkart, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilir dönüşüm için; çalışanlarını, çözüm ortaklarını, tedarikçilerini sürekli yenilikçi teknolojilerle desteklemektedir.

*Folkart Yapı Konut Projeleri

Folkart Incity, LivaHome, Folkart Hills Çeşme, Folkart Blu Çeşme, Folkart Time

*Folkart Yapı Residence Projeleri

Folkart Mavişehir, Folkart Towers, Folkart Narlıdere, Folkart Life Bornova, Folkart Boyalı Çeşme, Folkart Ardıç Çeşme,

*Folkart Yapı Villa Projeleri

Folkart Ilıca Çeşme,

Tel: 444 2 278
Email: info@folkart.com.tr
Adres: Manas Bulvarı, Adalet Mahallesi, No: 47 K: 43  Bayraklı / İzmir

Folkart Yapı Projeler Haritası

Folkart Yapı Projeleri

Folkart Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.