|   | 
Fon Grup

Fon Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 1

Fon Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Fon Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fon Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fon Grup Hakkında

FON GRUP  güçlü ortaklık yapısının yıllardır yürüttüğü ticari faaliyetleri ortak bir çatı altında koruma altında almak amacıyla ve geleceğe daha sağlam adımlarla hazırlayabilmek amacı ile 2002 yılında kurulmuş bir şirkettir.

Şirket ana faaliyet alanı olan perakende mağazacılık sektöründe 25 yılı aşkın süre ile faaliyet göstermiş ve FON Mağazacılık markası ve TAM HİZMET sloganı ile sektörün güçlü oyuncuları arasında yer almıştır.

2011 Başında ise perakende mağazacılık sektöründen çekilerek ağırlıklı sektör olarak Yapı Endüstrisine devam etme kararı almıştır.

Yapı endüstrisinde ergonomik yapıları modern mimari ile birleştirmeyi ilke edinen FON GRUP ayrıca,

Tarım-Hayvancılık, Enerji, Mühendislik Hizmetleri ve Tasarım ve Uygulama Ajansı alanlarında da geniş bir yelpazede ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

MİSYON

FON Grup bünyesinde her biri farklı faaliyet alanında hizmet veren grup şirketleri ortak bir bütünsel amaç altında buluşturarak hızla değişen piyasalarda kalıcı ve ilerleyici bir aktör olmayı ve sürdürülebilir bir ticari faaliyeti gelecek kuşaklara taşımayı amaç edinmiştir.
 
VİZYON

Ülke gelişimine katkı sağlamanın istihdama katkıdan geçtiğine inanan FON Grup bünyesinde bulunan grup şirketleri ortak bir bütünsel amaç altında buluşturarak hızla değişen ve gelişen piyasalarda kalıcı ve ilerleyici bir aktör olmayı amaç edinmiştir. Bu amaca ulaşabilmek adına Modern mimariyi çağdaş mühendislik uygulamaları ile birleştirip söz verilen işi zamanında tam teslimi etmeyi ilke edinmiştir.

Tel: 0216 482 6835
Fax: 0216 506 1343
Email: info@fongrup.com
Adres: Yenişehir Mah. Millet Cad. Sümbül Sok No:6 Kurtköy İstanbul / Pendik

Fon Grup Projeler Haritası

Fon Grup Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer