|   |  Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı Firması
Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı

Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı

  • Kuruluş Tarihi : 2016

  • Proje Sayısı : 1

Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı, konut, ofis ve residence projeleri, Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında

Neden Yatırım Danışmanlığına İhtiyacınız Var?

Forces alanında uzman takım arkadaşlarıyla, gayrimenkul alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yatırımcısıyla paylaşır. Yatırımcıyı bir projeye yönlendirmenin ötesinde başta sermaye piyasası araçları olmak üzere, mevcut piyasa şartları, projenin bulunduğu bölgedeki ihtiyaç durumu ve finansal değeri ortaya koyarak yatırımcısına gerçekçi, kabul edilebilir proje alternatiflerini sunar. Forces yatırımcısının finansal imkanları ve kısa-orta, uzun vadeli kar beklentisine uygun olarak en doğru projeye yatırım yapmasını sağlar. En kısa sürede en fazla karın yapılabileceği koşulların oluşmasını sağlar.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Forces alanında uzman ekibiyle, gayrimenkul alanında yapılabilecek yatırım fırsatlarını değerlendirerek doğru bölgenin seçilmesi, doğru arsanın bulunması ve doğru nitelikteki projenin yapılmasını sağlar. Planlanan projeye yatırımcıların, finansal katkıları oranında, hukuki şartlar yerine getirerek, ortaklıkları sağlanır. Planlaması yapılan proje, müteaahit firmaya varılan anlaşmaya uygun olarak verilir. Her projenin bir danışmanının olmasının yanında her yatırımcının da Forces’ta mutlaka bir danışmanı vardır. Böylelikle hem yatırımlarınızın takibini güvenle yapmanız hem de yeni yatırım fırsatlarından haberdar olmanız sağlanır.

Ankara ve Türkiye’nin değişik bölgelerinde bulunan yüzlerce emlak ve gayrimenkul firması ile, Forces çözüm ortağı olarak, yeni projelerin geliştirilmesi ve var olanların pazarlanması için güç birliği oluşturulur. Ayrıca danışmanlar vasıtasıyla yeni yatırımcılarla yeni ortaklıklar kurularak Forces fırsatlarından daha çok yatırımcının faydalanması sağlanır. Forces katılımcılarını müşteri olarak görüp komisyon almaz, ortaklıklar oluşturarak karı paylaşır. Projenin hayata geçirilmesi için verilen taahhütleri, ortakları adına şeffaf bir şekilde, sağlanan protokole uygun olarak gerçekleştirir. Hak sahiplerinin belirlenen takvime göre hakkedişleri sağlanır. Forces yürütülen bütün bu süreçlerde şeffaflık, dürüstlük, sorumluluk anlayışına bağlı olarak ortaklarına karşı yükümlülüklerini özenle yerine getirmektedir.

Forces’ın ayrıcalıklarından nasıl faydalanabilirim ?

Forces gayrimenkul sektöründeki birikimlerini 2016 yılında oluşturduğu yeni bir yapılanmayla satıcı-müşteri ilişkilerinin ötesinde birlikte çalışılan ortaklıklara dönüştürdü. Büyük -küçük her türlü yatırımın değerlendirildiği, yatırımcının memnun edildiği sistemde 12-24 ay gibi kısa sürelerde yapılan yatırımın bire iki, zaman zaman bire üç kazanca ulaşması sağlandı. Halihazırda 16 ayrı projenin devam ettiği konut ve ticari gayrimenkul projelerinde 150’den fazla Forces ortağı bulunmaktadır. Bunun yanında mevcut veya planlanmakta olan yeni projelere olan talepleri Forces danışmanları değerlendirerek gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Mutlaka her bütçenin değerlendirildiği projelerimizde, yatırımcılarımızı yeni fırsatlar beklemektedir.
 

Proje Tanıtımı

Forces ortaklarının maksimum kazanması nasıl sağlanıyor?
Forces, danışmanları vasıtasıyla mevcut bütçe ve beklenti sürelerini göz önünde bulundurarak, yeni katılımcılara alternatif yatırım fırsatlarını sunmaktadır. 12 ay gibi kısa bir sürede geri dönüşüm alınacak yatımların yanında 72 ay veya daha uzun sürelerde beklenilen değere ulaşabilecek yatırım fırsatlarını ortaklarıyla paylaşır. Böylelikle her yatırımcının beklentilerinin karşılanabildiği ortaklık hukuku kurulur ve maksimum kazanç sağlanması sağlanır.
 

Tapu İşlemleri

(Ortaklar adına tapu işleminin nasıl yapıldığı, muvafakatnemelerin nasıl alındığı, tarafların ne şekilde güvence altına alındığı anlatılacak)

Proje Takip Süreci

(Belirlenen arsanın alımından, projenin bitirilip teslim edilmesine kadar gelişen süreç ve sorumluluklarımız anlatılacak)

Doğru Yatırım

Forces yatırımcısına, uygun fırsatları sunma adına profesyonel ekibi ve çözüm ortaklarıyla kapsamlı bir Ar-Ge çalışması yaparak en doğru yatırımın yapılmasını sağlamaktadır. Öncelikli olarak yatırım yapılacak bölgenin gelişme dinamikleri, kısa-orta ve uzun vadede yatırım değeri düşünülmekte, bununla birlikte bölgenin nüfus ve demografik yapısı göz önünde bulundurularak ihtiyaca uygun projeye karar verilmektedir. Bu amaçla geliştirilen projelerin, ekonomik değerinin yüksek, bulunduğu bölgeye değer katan, çevresinde farkındalık oluşturabilecek, şehir estetiğine uygun olmasına büyük önem verilmektedir.

Proje Markalarımız

Vizyon Tower

Vizyonumuz

Forces,Finans ve Gayrimenkul  alanında Türkiye ve Dünya’nın her yerinden yatırımcılarımıza günün koşullarını değerlendirerek “sıfır riskle”…

Misyonumuz

Gayrimenkul ve yatırım alanında  büyük veya küçük ölçekli her türlü birikimi bir araya getirerek…

Doğru Yatırım

Forces yatırımcısına, uygun fırsatları sunma adına profesyonel ekibi ve çözüm ortaklarıyla kapsamlı  Arge çalışmaları yaparak Gayrimenkul ve Yatırım  alanında , kazandıran ortaklıklar kurma imkanı ve kalıcı dostluklar edinmesini sağlar.

Telefon: 0312 224 1110
Fax: 0312 224 1115
Email: info@forces.com.tr
Adres: Oğuzlar Mah. Mevlana Bulvarı Yelken İş Merkezi No: 139/1 Çankaya/ANKARA

Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı Projeler Haritası

Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.