|   |   |  Fortis Sinanlı banka faiz oranlarını yüzde 0,99’a çekti

Fortis Sinanlı banka faiz oranlarını yüzde 0,99’a çekti

Konutta faiz indirimi kampanyasına katılan Fortis Sinanlı banka faiz oranlarını %0,99’a çekti.

 Fortis Sinanlı banka faiz oranlarını yüzde 0,99’a çekti

Kadıköy'ün kalbinde yer alan "Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy" projesi ile Fikirtepe’de yeni bir yaşam vaad ediyor. Fortis Sinanlı’nın sunduğu konforlu yaşam alanında yer alabilmek için İş Bankası ile yapılan özel anlaşmayla tüketicilere daha cazip faiz oranı sunuluyor.

Haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak satış kampanyası kapsamında konut ve home ofislerde %0,99 faizle kredi kullanmak ve tercihe göre 72 ay faizsiz şirket vadeli ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

Lüksün anlamı değişti ! Kolay ulaşılabilirlik her şey !

Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen Fikirtepe’de yer alan projelerinin Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildiğine dikkat çekerek, nitelikli Konut, ofis, cadde mağaza konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini ve lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını belirtti.

‘’İstanbul gibi bir metropolde artık lüks yaşam iş, eğitim, sağlık merkezlerine ve sosyal hayatınızdaki tüm önemli noktalara sizi trafik derdinden kurtaracak kadar yakın ve ulaşılabilir bir mesafede olmaktır.’’ dedi.

BİLGİ FORMUNU DOLDURMAK VE GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

“ Kadıköy’de ki satışların sebebi biziz”

İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm projesi olan ve pilot bölge ilan edilen Fikirtepe de yer alan Fortis Sinanlı  projesinin ortağı Fortis İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal İdikurt, İstanbul’un Kadıköy bölgesinde konut talebinin büyük oranda kendi projelerine yöneldiğini belirterek, “Bağdat Caddesi’nde müşterilerin ihtiyaçlarını tam karşılayacak nitelikli konutların az sayıda olması sebebi ile  bölgede talep görmeyen stok fazlası  oluştu’’dedi.

Bağdat Caddesi’nde konut stoğunun nedenini değişen tercihlere bağlayan İdikurt, “İnsanlar artık verdiği paranın karşılığını tam olarak almak istiyor. Örneğin 1-2 milyon lira verip tek otoparkı ve havuzu olmayan ev almak istemiyor. Artık konuttan öte yaşam alanı sunan projeleri tercih ediyor. Bizim projemiz işte bu ihtiyacı karşılıyor.

Kadıköy’e çok yakın mesafede, adeta ayaklarının dibinde olduğumuz için bizi tercih ediyorlar”diyen İdikurt ‘’Teslime yaklaştık, Projemizin kaba inşaatı bitti,  ince işleri başladı ve 2019 da teslimlere başlayacağız’’ dedi.

Burası Kadıköy’ün Manhattan’ı olacak!

Bölgeye inançlarının tam olduğunu belirten Sinanlı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sinanlı, ‘’teslimde müşterilerine 1 e 1 kazandıracaklarını, İstanbul’un tam merkezinde olmaları sebebiyle bölgede teslim edilen proje sayısının artmasıyla birlikte fiyatların tavan yapacağına hiç şüphemiz yoktur’’ dedi.

Bulunduğumuz konum itibariyle İstanbul’da hayatın nabzının attığı iş ve yaşam merkezlerine, hastanelere, okul ve üniversitelere, köprülere, Bağdat caddesine, prestijli AVM lere, Avrasya tüneline ve metroya 5 dakikada ulaşmanızı vaat ediyoruz. Metrobüs durağı projemizden 20 adım ve her iki havaalanına da sadece 20 dakikalık mesafedeyiz” diyor

Ayrıca projemize Çevreyolundan Fikirtepe bağlantısı yapılmakta olup 2018 yazında hizmete başlayacak bu bağlantı yolu sayesinde civar sokak ve caddeleri hiç dolaşmadan ve vakit kaybetmeden direk projemize ulaşım sağlanabilecek.

Ulaşım avantajlarından dolayı projemizin çevreyoluna direk cepheli mağaza ve ofisleri de konutlarımız kadar ilgi görmeye başladı.

Fortis Sinanlı Kadıköy’de konut ve ticari m2 ve fiyat aralıkları şöyle:

1+1 konutlar ( 59 -95 m2) 600 bin TL’den başlayan fiyatlar

2+1 konutlar ( 98 – 200 m2) 900 bin TL ’den başlayan fiyatlar

3+1 konutlar (131 - 240m2 ) 1.2 milyon TL ’den başlayan fiyatlar

Ofis (106 m2 ve üzeri )  1.3 milyon TL ’den başlayan fiyatlar

Mağaza  ( 74 m2-  430 m2) 2.8 milyon TL’den başlayan fiyatlar 

%5 peşinat kalanı bir yıl sonra öde kampanyası!

Toplam 1049 konut, 75 mağazadan oluşan ödüllü karma yaşam projesi 2019 yılında teslim edilecek. Fortis Sinanlı kampanyasının en cazip yönü ise peşinat ödemesinde de sağlanan kolaylıklar.

Yüzde 5 peşinatla projede yer alan konut ve home-ofislere dahil olabiliyor ve kalan yüzde 15'lik peşinat tutarını bir yıl içinde faizsiz esnek ödeme yapabiliyorsunuz. Yüzde 80’lik kısımına ise 0,99 faiz orani ile banka kredisi kullanabiliyorsunuz.

72 ay sıfır ‘’0’’ faizle ev sahibi olma fırsatı!

Ayrıca projede yer alan konut ve home ofislerde yüzde 5 peşin ödeme ve kalan tutar için 72 ay sıfır faizle ödeme seçeneği mevcut.

                    Peşin ödemelerde %20 indirim fırsatı !

Firma Konut ve Ticari satışlarında peşin ve banka kredili satışlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlamaktadır.

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Fortis Sinanlı Kadıköy Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Bodrum'un ünlü oteli 30 milyon Euro’ya satıldı
  Bodrum'un ünlü oteli 30 milyon Euro’ya satıldı

  Bodrum Kervansaray otel satıldı. Mega Varlık Yönetim şirketinin sahip olduğu oteli iş insanı Şaban Kayıkçı’ya aldı. 30 milyon Euro’ya satılan otelin devir işlemleri bu hafta yapılacak. Bir yıldır kapalı olan otelin önümüzdeki sezon yeni bir isimle hizmete alınacağı öğrenildi.

 • Yunuskent’te yaşam başladı
  Yunuskent’te yaşam başladı

  Yunusemre Belediyesi’nin, Manisa’daki konut sorununu ortadan kaldırmak amacıyla hayata geçirdiği 5 bin 500 Konutluk Yunuskent Toplu Konut Projesinin 1. Etap anahtar teslimleriyle birlikte Akgedik’te yaşam başladı.

 • Dövizdeki yükselişe emlakçıdan indirimli tepki
  Dövizdeki yükselişe emlakçıdan indirimli tepki

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde emlakçılık yapan Yakup Yıldırım, dövizdeki yükselişe tepki amacıyla emlak yatırım yapanlardan alınacak komisyon ücretini yarıya indireceğini açıkladı.

 • Siltaş Marina’da bayram fırsatı
  Siltaş Marina’da bayram fırsatı

  İstanbul’un hızla değerlenen ilçesi Pendik’te “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina projesini hayata geçiren Siltaş Yapı, Kurban Bayramı’nda peşinde yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.