|   |  Fortis Yapı Firması
Fortis Yapı

Fortis Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Fortis Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Fortis Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fortis Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fortis Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Fortis Yapı A.Ş., sektörün öncü firmaları Bimpeks, Erdil ve Şentürk’ü aynı çatı altında bir araya getiren dinamik ve modern bir şirkettir. Yapı sektöründeki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, çevreye saygılı, modern mimariyi temsil eden özgün yapılar tasarlamak amacıyla kurulmuştur. 
 
Bimpeks-Erdil-Şentürk firmaları 30 yıllık geçmişleri boyunca pek çok konut, rezidans ve site inşaatının yanı sıra; ticari inşaat, taahhüt ve mekanik dış cephe projesini de başarıyla tamamlamışlardır...
 
KALİTE POLİTİKASI

Fortis Yapı, projelerinde daima beklentilerinin üzerinde kalite sunmak için çalışmaktadır. Son yenilikleri, trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bulunduğu yere değer katan projeleri hayata geçirmek, şirketimizin temel prensibidir. Çevreyi koruyan, çalışanlarına sağlıklı ve güvenilir bir iş ortamı sunan, hem tasarımda inceliği hem de işlevselliği buluşturan işlerle kendimizi geliştirmek, öncelikli hedefimizdir. Fortis Yapı, projenin ilk aşamasından malzemenin kalitesine kadar her detayda beklentileri aşmak doğrultusunda hareket eder.

Tel: 0312 441 2420
Fax: 0312 441 2575
Email: info@fortisyapi.com
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mh. Park Cad. 2866. Sk.  No:65 Çayyolu Ankara / Çankaya

Fortis Yapı Projeler Haritası

Fortis Yapı Projeleri

Fortis Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.