|   |  Fourhand Yapı Firması
Fourhand Yapı

Fourhand Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Fourhand Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Fourhand Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Fourhand Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Fourhand Yapı Hakkında

ŞİRKET PROFİLİ
 
Fourhand Yapı, “insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek” amacıyla kurulmuştur.
Fourhand Yapı evrensel boyutlu projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede sunma hedeflerine daima ulaşır.
Fourhand Yapı bu hedeflerini gerçekleştirirken, düşünce ile uygulama arasında bir yargı köprüsü olan estetik tutumu hiçbir zaman gözardı etmez; güzeli arayarak onun peşine tutkuyla düşer. Teknik ölçülerin yanı sıra mesleki ve insani değerleri de ölçü alır, ölçü organizasyonu olmak için tüm faaliyetlerinde sürekli bilgi işler. Yapı Merkezi, başladığı her projeyi zamanında bitirme azmi gösteren, açık, saydam, yenilikçi ve faaliyet gösterdiği sektörlere öncülük eden bir şirketler grubudur. Hizmet sunduğu ülkelerin tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, yasalarına ve çevreye saygılıdır, duyarlıdır.
Fourhand Yapı tüm faaliyetlerinde Türkiye’nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini; müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda tutar. Fourhand Yapı ayrıca doğanın gösterdiği çözüm yollarından ilham alarak; bilgi ve teknolojiye, insan kaynaklarına ve yeni yönetim sistemlerine sürekli yatırım yapar.

Tel: 0212 529 9818
Fax: 0212 529 9817
Email: info@fourhandyapi.com.tr
Adres: Aksaray Mah., Küçüklanga Cad. No:41 Kat:4, 34096 Aksaray İstanbul / Fatih

Fourhand Yapı Projeler Haritası

Fourhand Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.