|   |  Föy İnşaat Firması
Föy İnşaat

Föy İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Föy İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Föy İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Föy İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Föy İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
FÖY İNŞAAT Şehirlerin gelişim sürecinde, planlama ve altyapı entegrasyonunun önemini kavramış, bu doğrultuda, ideal ve dinamik yapısıyla bugüne kadar pek çok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.
 
Başta altyapı inşaatları ve çevre sektöründe anahtar teslimi proje geliştirme, Mühendislik, planlama ve tasarım hizmetleri, taahhüt hizmetleri, malzeme ve ekipman tedariki, proje rehabilitasyonu ve geliştirilmesi yapım hizmetlerini sunmaktadır.
 
Sektörel yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan, ayrıntılara önem veren, mükemmele odaklanmış,  çevre ve insan güvenliğini daima ön planda tutmayı ilke edinmiştir.
 
Üstlendiği işleri zamanında, hızlı ve eksiksiz olarak tamamlayarak,  projelerini gerçekleştirdiği ülkelerin refahını artırmayı, ekonomik ve toplumsal katkı sağlamayı öncelikleri arasında tutmaktadır. 
FÖY İNŞAAT, güvenilir çözümler sunmanın kazandırdığı saygınlık ve deneyimlerinden aldığı güçle, hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
  
FÖY İNŞAAT
“dinamik, güçlü, güvenilir”

Misyon
Sektörde yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı imajı oluşturmuş doğal çevrenin korunmasına katkı sağlamayı temel politika olarak belirlemiş, ergonomik şartların sürekli iyileştirmesi ve çevre güvenliğinin daha etkin hale getirilmesi için çaba harcayan bir firma olarak ülke ve insanlığın yararına faaliyetlerde bulunmak…

Vizyon
İnşaat sektöründe yapacağı projelerle,  yerel ve evrensel kültürü birlikte dikkate alarak geliştireceği modellerle güvenilir çözümler sunarak; dürüst, ayrıcalıklı ve tercih edilen bir firma haline gelip sektöründe lider firmalardan olmayı hedeflemektedir.
 
Yönetim Yaklaşımı
 
Çağdaş yönetim biliminde kalite, sadece ürün üzerine yoğunlaşmayan, tüm üretim sürecini güvenilir, verimli ve etkili çalıştırmayı amaçlayan çalışmalar bütünüdür.
 
Föy İnşaat  planlama, projelendirme, imalat, hizmet sunumu, teslim  ve teslim sonrası bakım onarım gibi tüm yönetim, hizmet sunumu ve imalat süreçlerinde işlevsel ve stratejik eşgüdümle müşteri tatminini maksimize etmeye amaçlayan ve aşağıdaki ana başlıkları kapsayan bütüncül bir yönetim biçimini benimser.
 
İşlevsel Liderlik ;
Föy İnşaat Taahhüt ve Turizm Ltd. Şti.,   uygulamalarının başarıya ulaşabilmesi için otokratik yönetim ya da liderliğin yerine demokratik, katılımcı yönetim ve liderliğin geçerliliğini savunur, bu amaçla vizyon sahibi ve esinlendirici bir liderliği benimser.
 
Süreç ve Verilerle Yönetim;
Föy İnşaat  çalışmalarının temel amacı, sürekli, planlı ve verilere dayalı olarak yönetilmesidir. Planlı ve sistematik işleyen bir kurum oluşturmanın gereklerinden biri, sistemi süreçlere bağlı yönetmekle olanaklıdır. Bu nedenle Föy İnşaat çalışmalarında, her bir imalat ve hizmet alanının, dar anlamda ise her bir çalışma biriminin süreç olarak belirlenerek çalışmaların bu duruma göre yapılması esas alınır.
 
İnsan Kaynakları
 
Föy İnşaat,  gücünü sorumluluk sahibi, yeniliklere açık, nitelikli, genç kadrosundan almaktadır. Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücünü grubumuza kazandırmak ve insan kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın bağlılığını artırmak başlıca hedefimizdir. Çalışanların performanslarının yönetimi ve geliştirilmesi çok önemlidir. Bu nedenle performans ölçümleri, performansı geliştirecek teşvik ve motivasyon sistemlerinin kurulması eğitim ve kariyer planları üzerinde durulmaktadır. 
 
Doğru kişilerin doğru pozisyonlarda çalıştığı bir şirket" felsefesi ile grubumuzun ihtiyaçlarına en uygun adayların belirlenmesi için titizlikle çalışılmaktadır.
 
Tüm başvurular mutlaka değerlendirilmekte ve kesinlikle gizli tutulmaktadır. Bu süreçte kendi özgeçmiş bankamız öncelikli olup, belirlenen uygun nitelikli adaylar şirketlerimizin ihtiyaçlarına göre ilgili bölümlere iletilmektedir. Grup şirketlerinin İK birimleri birbirleriyle iletişim ve veri paylaşımı içindedir.

Tel: 0216 401 1510
Fax: 0216 401 1512
Email: info@foy.com.tr
Adres: Burhaniye Mah. Nagehan Sokağı No:7 İstanbul / Üsküdar 

Föy İnşaat Projeler Haritası

Föy İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.