|   |  FSM Yapı Firması
FSM Yapı

FSM Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 2

FSM Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, FSM Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve FSM Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

FSM Yapı Hakkında

FSM Yapı Hakkında

1985 yılından itibaren inşaat alanında yapsat hizmeti veren firmamız 2010 yılında kurumsallaşarak FSM İnşaat ve Kuyumculuk adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan itibaren güvenilir konut alanları politikasıyla günün üst düzey malzeme ve işçiliklerini, tedarikçilerinin en iyisini seçme yolunda genç dinamizmiyle hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Yapılan yapılarda Temelden satış sonrası desteğe kadar kendi bünyesinden yetiştirdiği denetçilerle sürekli çalışanını kontrol edip hatayı minimize edecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon

Sektörde istikrar sağlayarak sürekli ve sağlıklı büyümek Sektörün önde gelen ve örnek alınan firmalarından olmak Kaliteli ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını büyüterek şirketimizi gelecek asırlara taşımak.

Misyon

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak Dünya ve ülke ekonomisine hareket vermek adına yeni projeler üretmek Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak Çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak Sürekli gelişerek ve büyüyerek, sektörün önde gelen firmalarından olmak

YÖNETİM KURULU

Bedri POLATER
bedri@fsmyapi.com.tr

Nazım POLATER
nazim@fsmyapi.com.tr

Cumhur POLATER
cumhur@fsmyapi.com.tr

Nedim POLATER
nedim@fsmyapi.com.tr

Telefon: 0224 483 3953
Fax: 0850 207 8878
Email: info@fsmyapi.com.tr
Adres: 23 Nisan Mah. Koroglu Bulvari 251. Sokak No:10/A1/1 Nilufer/BURSA

FSM Yapı Projeler Haritası

FSM Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.