|   |  Furkanenes İnşaat Firması
Furkanenes İnşaat

Furkanenes İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 1

Furkanenes İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Furkanenes İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Furkanenes İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Furkanenes İnşaat Hakkında

Tarihçe

1988 yılında Bolu merkez de Hasan Hüseyin Kırıkoğlu tarafından faaliyetlerine başlayan 2000 yılından itibaren Aydın Kırıkoğlu önderliğinde faaliyetlerine devam etmiştir.Fahri başkan unvanını Hasan Hüseyin Kırıkoğlu almıştır.
 
İnşaat sektörünün hayat kaynağı konut projelerine ağırlık veren firmamız ilkeli çalışmaları sonucunda sizlere güzel yaşam alanları sunmuştur.
 
Titiz çalışma prensibi  doğrultusunda her zaman kaliteli ürün kullanımını benimseyen firmamız sizler için hep en iyisini düşünmektedir.
 
Başkandan Mesaj

Değerli Ankara halkı;
 
2000li yıllardan bu yana Furkan Enes sizlere inşaat sektöründe titiz çalışma prensibiyle hizmet veriyor. Çalışmalarımızın çoğunu konut alanlarında yapmaktayız. Amacım her zaman yaşadığınız alanlarda en kaliteli malzemeleri kullanmanızı sağlayarak yaşam kalitenizi artırmaktır. 
 
Ankara'nın en güzel semtlerinde özen ve dikkatle yaptığım araştırmalar neticesinde yaşam alanları inşaa edebileceğim yerleri tespit ediyor ve oralarda konut projeleri hayata geçiriyoruz. Yaptığımız projelerin mimari yapılarının estetiğine de önem gösteriyoruz.
 
Kısaca sizlere güzel yaşam mimarileri oluşturuyor ve bunu da sloganımız olarak kullanmaktan gurur duyuyoruz.

Tel: 0312 344 5556
Fax: 0312 344 5556
Email: info@furkanenesinsaat.com.tr
Adres: Pamuklar Mah. Seval Cad. No:66/B 06170 Ankara / Yenimahalle

Furkanenes İnşaat Projeler Haritası

Furkanenes İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.