|   |  Gap inşaat - Emlak GYO Firması
Gap inşaat - Emlak GYO

Gap inşaat - Emlak GYO

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 1

Gap inşaat - Emlak GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Gap inşaat - Emlak GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gap inşaat - Emlak GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gap inşaat - Emlak GYO Hakkında

Gap İnşaat, faaliyetleri 1981 yılına dayanan Çalık Holding ailesinin en köklü ve güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. 14 ülkede 20 bini aşkın çalışanı ile İnşaat, Enerji, Telekom, Tekstil, Finans, Medya ve Madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Çalık Holding'in 1990'lı yıllarda Türkmenistan tekstil ve sanayi alanlarındaki mevcudiyetine paralel olarak kurulan Gap İnşaat, 1996 yılında güçlü bir reorganizasyonla yeniden yapılandırılmıştır.
Engineering News Record'un (ENR) her sene açıkladığı "Dünyanın En Büyük 225 Uluslararası İnşaat Şirketi" listesinde uzun yıllardır yer alan Gap İnşaat, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği, her biri özel uzmanlık ve uygulama gücü gerektiren projelerle adından söz ettirmektedir.
Muhtelif endüstriyel tesis, enerji santrali ve prestijli yapı inşalarında uzman olan şirket, bugüne kadar 110'un üzerinde büyük projeye imza atmıştır.
 

Sektörün en köklü kuruluşlarından Emlak Konut'un temelleri 1953 yılında atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren daima Türkiye'yi modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiştir. İstanbul'da Ataköy, Ankara'da Oran ve Elvankent projeleri bu anlayışın en somut örnekleri olmuştur. Ayrıca bu projeler modern kent anlayışının Türkiye'deki ilk temsilcileri arasında yer almıştır. Emlak Konut, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde birçok büyük projede; mühendislik müşavirlik ve kontrolörlük desteği vermiştir.

2002 yılında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na dönüşen Emlak Konut, bugün Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı haline gelmiştir. Emlak Konut, devlet kurumu disipliniyle özel sektör anlayışının bir araya geldiği nadir örneklerden biridir. Bu yaklaşımla dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, Türkiye'ye pek çok yenilik kazandırmıştır. Emlak Konut, her yeni projesinde çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiş, 2003 yılından itibaren ürettiği ve ihalesini gerçekleştirdiği konut sayısı toplamda 62.000'e ulaşmıştır.

Emlak Konut geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla 2010 yılında halka arz edilmiştir. Beklenilenin üzerinde bir ilgi gören Emlak Konut halka arzıyla ; yurt içi bireysel yatırımcı talebinde Türkiye rekoru kırıldığı gibi., Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzından biri gerçekleşmiştir.

Emlak Konut, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye'nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Tel: 0216 557 90 10
Fax: 
Email: info@sehrizarkonaklari.com
Adres: Burhaniye MahallesiTunuslu Mahmutpaşa Cad. No:2 İstanbul / Üsküdar

Gap inşaat - Emlak GYO Projeler Haritası

Gap inşaat - Emlak GYO Projeleri

Gap inşaat - Emlak GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.