|   |  Gap İnşaat Firması
Gap İnşaat

Gap İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 2

Gap İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gap İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gap İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gap İnşaat Hakkında

Hakkımızda

3 Kıtaya Uzanan Lojistik Güç, 2006'dan Beri Kesintisiz ENR "Dünyanın En Büyük Müteahitler Ligi'nde" Yer Alma, 22 Milyon Adam-Saat Kazasızlık Başarısı, 100'ü Aşkın Başarıyla Tamamlanan Proje...

Dünyanın saygın müteahhit şirketleri arasında yer alan Gap İnşaat, 1996 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Gap İnşaat’ın şantiyeleri, 3 kıtada birden projeler inşa etmektedir. Gap İnşaat; profesyonel yönetici kadrosu, her biri konusunda uzman çalışanları, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslim iş yapabilme becerisi ve başarıyla gerçekleştirdiği projeleriyle geleceği bugünden inşa etmektedir.

Altyapı, üstyapı, konut ve endüstriyel tesis projelerinde tercih edilen saygın bir müteahhit şirketi olan Gap İnşaat, modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir çözüm ortağıdır. Özellikle zorlu coğrafyalarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Gap İnşaat; zamandan ve kaliteden ödün vermeden her türlü projeyi başarıyla gerçekleştirmektedir.

Gap İnşaat; çevreye verdiği önemi hem projelerini gerçekleştirirken hem de projelerinin doğa dostu özellikler barındırmasıyla kanıtlamaktadır. İşçi sağlığı ve iş güvenliğini her şeyin üstünde tutan Gap İnşaat, 20 milyon adam/saat kazasızlık başarısına sahiptir. Gap İnşaat, bir dünya şirketi olarak başta Türkiye, Türkmenistan, Irak, Katar ve Suudi Arabistan olmak üzere 3 kıtada gerçekleştirdiği projelerle dünyanın en büyük ve en prestijli müteahhitler listesi olan ENR’da kesintisiz bir şeklide 2006'dan beri yer almaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projeleri başarılı bir şekilde hayata geçiren Gap İnşaat, Türkiye’nin inşaat sektöründeki gurur kaynağıdır.

Vizyon ve Misyon
Cesaret, kararlı adımlar, inovasyon ve sağduyu… Sonuç: Başarı.

Gap İnşaat; gücünü cesaret, inovasyon ve sağduyuyla şekillendirilmiş doğru iş algısı çerçevesinde günden güne artırmaktadır. Gap İnşaat’ın vizyonu, şu bileşenlerden oluşur:

Çalışanların en çok tercih ettikleri işveren olmak.

Yönetim anlayışı ve sistemleriyle örnek bir şirket olmak.

İnovatif ve cesur iş yaklaşımıyla Türkiye ve diğer ülkelerdeki tüm paydaşlarına değer katmak.

Yönetim pratikleri ve iş portfolyosu yönünden Türkiye’nin en değerli kuruluşu hâline gelmek.

Üstün ve yüksek getirili bir iş portföyüne sahip olmak.

Kurumsal Değerler
Sahip olduğumuz değerler, gurur duymaya değer.

GAP İnşaat, faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde, Çalık Grubu’nun kurumsal değerleri ve iş ilkeleri doğrultusunda hareket etmektedir. Çalık Grubu’nun sahip olduğu ve kurumsal eylemlerinde gözettiği tüm değerler, GAP İnşaat’ın ve çalışanlarının farklılığını oluşturmaktadır.

Çalık Kültürünü Bilmek
Dürüstlük ve Şeffaflık
Müşteri Memnuniyeti
Başarma Azmi ve Sonuç Odaklılık
Sorumluluk Sahibi Olmak ve İnisiyatif Almak
Sosyal Sorumluluk Bilinci

Çalık Holding
Gurur tablolarının altında, hep aynı imza…

3 Kıta, 17 Ülke, 6 Sektör, 24.000'den Fazla Çalışan...

Genel merkezi İstanbul’da bulunan Çalık Holding; enerji, telekom, tekstil, inşaat, finans ve madencilik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki şirketleriyle çok uluslu şirketlerden bireylere kadar çeşitlilik gösteren geniş bir müşteri kitlesine, katma değeri yüksek, dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Çalık Holding; 17 ülkede yaklaşık 24.000 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Holding, çevre bilinci yüksek, toplumsal değerlere saygılı, kurumsal sosyal sorumluluğunun gerektirdiği biçimde çalışan, faaliyet alanlarının farklı coğrafya ve sektörlere yaygınlaştırılması esasına dayanan, hızlı ve etkin büyüme modeli ile tüm sosyal paydaşlarına daha fazla katma değer üreten bir şirketler grubudur.

Çalık Holding, çalışanları ve yaşattığı değerler ile bir bütündür. Grubun en başta gelen sorumluluğu; vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal duruş sergilemektedir.

Başarma azmi, dürüstlük, şeffaflık, müşteri memnuniyeti ve topluma katkı, Çalık Holding’in temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.

Grup Şirketleri
Birimiz hepimiz, hepimiz aynı hedef için çalışıyoruz.

Çalık Holding, odaklandığı 6 iş sahasının tümünde üretken ve girişimci faaliyetlerini artırarak iş hayatına devam etmektedir. Grubun faaliyet gösterdiği sektörler:

Tekstil

Dünya pazarlarının lider denim kumaş üreticisi…

Geleneksel faaliyet alanı olan tekstilde sektörün öncüsü olan Çalık Holding, denim kumaş üretimiyle dünya pazarlarında aranan firma konumundadır. Grup, Malatya ve Türkmenistan'da bulunan entegre tesisleriyle pamuk ipliğinden konfeksiyona kadar birçok tekstil ürününde, uluslararası rekabet gücüne sahip küresel bir oyuncudur. Holding bünyesindeki global çaplı tekstil şirketleri geniş bir coğrafyada dünya pazarlarına ulaşma kabiliyetine sahiptir.

Tekstil alanında Çalık markasının bilinirliği, başta Türkiye olmak üzere, ABD'den AB’ye, Rusya'dan Uzakdoğu’ya, Kuzey Afrika'dan Balkanlar'a giderek artmaktadır.

Enerji

Büyümede sürekliliği yakalayan bir yapılanma...

1998 yılında Çalık Holding bünyesinde kurulan Çalık Enerji, istikrarlı ve düzenli bir gelişme göstererek Çalık vizyonunun en önemli başarı göstergelerinden biri olmuştur. Çalık Grubu, Türkiye ve Türkmenistan başta olmak üzere, elektrik, petrol ve doğalgaz alanlarında uluslararası faaliyetlerine devam etmektedir. Grup, Bursa ili doğal gaz (Bursagaz) dağıtımının ardından, Kayseri ili doğal gaz (Kayserigaz) dağıtımını da üstlenerek başarısını sürdürmektedir.

Gap İnşaat

Trans Anadolu Petrol Boru Hattı ve Ceyhan Rafineri Projeleri’ni de üstlenen Çalık Holding, enerji alanındaki varlığına uzun yıllar boyunca öncü olarak devam edecektir.

İnşaat ve Yatırım

Yatırım gücüyle bugünden geleceği inşa ediyor.

İnşaat sektöründeki faaliyetleri kapsamında Çalık Holding, tekstil ve çeşitli sanayi alanlarına yönelik anahtar teslim üretim tesisleri, konut, hastane, okul, iş merkezi, sosyal alanlar, yol inşaatları ve kentsel yenileme projeleri gerçekleştirmektedir. Holdingin en hızlı büyüyen iş kolu olan inşaat grubu, yüksek performansla tamamladığı büyük ölçekli endüstriyel projeleri ile gerek ulusal gerek uluslararası arenada adından sıkça söz ettirmektedir.

GAP İnşaat, 2007 yılında Türkiye'de bir ilk olan kentsel yenileme projelerini gerçekleştirmek üzere ilk etapta Tarlabaşı ve Balat Kentsel Yenileme Projeleri için teklif vererek söz konusu projelerin üstlenicisi olmaya hak kazanmıştır.

Uluslararası projelere attığı imzalarla sürekli yükselen başarı ivmesi, Çalık Holding’i bu alanda da zirveye taşımaktadır. İnşaat iş kolunda Çalık İnşaat Grubu, başta Türkiye olmak üzere Orta Asya, Arap yarımadası ve Afrika gibi farklı coğrafyalarda büyük ölçekli projeler gerçekleştirmektedir. GAP İnşaat, Engineering News Record'un 2008 yılı en iyi 225 müteahhit firma raporunda 163. firma seçilerek başarısını uluslararası platformda bir kere daha teyit etmiştir.

Finans

Yatırım bankacılığında Çalık farkı...

Yatırım bankacılığı iş kolunda, Aktif Bank öncülüğünde yenilikçi ve itibarlı bir konum elde eden Çalık Holding, istikrarlı bir büyüme sergilemektedir. Banka, temel kredi işlevine ek olarak müşterilerine dış ticaret aracılığı, faktoring, kredi finansmanı ve gayri nakdi krediler konularında hizmet vermektedir. Holding, sektördeki ilk yurt dışı açılımını 2006 yılında oluşturduğu Çalık-Şekerbank konsorsiyumu ile Arnavutluk'un saygın bankalarından biri olan Banka Kombetare Tregtare'yi(BKT) bünyesine katarak yapmış, gerek ulusal gerekse uluslararası anlamda çok önemli bir adım atmıştır.

Gap İnşaat

BKT, 2008 itibariyle 10’u Kosova’da, 52‘si de Arnavutluk’ta olmak üzere toplam 62 şube ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Çalık Holding, finans alanında, özellikle yatırım bankacılığına derinlik kazandırma amacına yönelik faaliyetlerini her geçen gün daha da ilerleterek iş hayatına devam etmektedir.

Telekom

İnsan odaklı teknoloji ile şekillendirilen atılımcı ve dinamik Çalık kuruluşu…

Çalık Holding’in bir diğer faaliyet alanı, telekom sektörüdür. Bütün telekom projelerini CETEL kimliği altında toplayan Çalık Enerji, Türkiye ve yakın coğrafyada kendi altyapısına sahip, güçlü bir oyuncu olmak üzere stratejilerini yönlendirmektedir.

Bu stratejilerin odağında, özelleştirme yoluyla şirket satın almaları, uygun metropol alanlarda geniş bantlı altyapılar kurulması ve katma değerli servisler verilmesi yer almaktadır.

Holding, bu stratejiden hareketle 2005 yılında Arnavutluk’un sabit hat operatörü olan Albtelekom’un özelleştirilme ihalesine katılmış ve Eylül 2007’de şirketi bünyesine katmıştır. Firma, bugün Arnavutluk’un 3. büyük operatörü olan Eagle Mobile’ın da sahibi konumundadır.

Telekom’da en kaliteli ve en makul fiyatlarla hizmet vermeyi hedefleyen her iki firmanın da sahip olduğu abone sayısı toplam 460.000’dir.

Madencilik

Türk madenciliğinde yükselen bir değer, yeni bir lokomotif…

Çalık Holding Grubu bünyesinde yer alan Lidya ve Polimetal Madencilik, kurulduğu 2010 yılından bu yana uluslararası şirketler ile yaptığı ortaklıklar, sahip olduğu saha portföyü ve deneyimli insan kaynağı ile Türkiye’nin en önemli madencilik firmalarındandır.

Gap İnşaat

Türkiye’de metalik madencilik alanında faaliyetlerini sürdüren Lidya Madencilik, altın ve bakır başta olmak üzere gümüş, kurşun, çinko gibi metallerin aranmasından işlenmesine kadar tüm süreçlerde faaliyet göstermektedir.

Lidya Madencilik, yatırımcı rolünün yanı sıra operatörlüğünü yaptığı Polimetal Madencilik ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde arama faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma, bulmayı planladığı altın ve bakır sahalarını en hızlı, en az maliyetli ve en verimli şekilde üretime geçirmeyi amaçlamaktadır.

Önce İş Güvenliği

Gap İnşaat olarak işimizi yaparken tedbiri elden bırakmadık; işimize ve çalışanlarımızın iş güvenliğine gösterdiğimiz özeni, 22 milyon adam / saat kazasız çalışma başarımız ve aldığımız sertifikalarla kanıtladık. Bu başarının devamlılığı için aynı azim ve kararlılıkla planlama, uygulama, kontrol ve önleme, eğitim, ve etkili denetim çalışmalarımıza ilk günkü gibi aynı hassasiyet ve tedbirle devam ediyoruz.

ENR

"ENR 2016 Uluslararası Müteahhitler" listesinde 137. sıradayız

Dünyaca ünlü kredi derecelendirme kurumu Standart & Poors’un da içinde bulunduğu Mc Grawhill Holding’e ait ENR tarafından yayınlanan ‘Uluslararası Müteahhitler’ listesinde 2006'dan beri üst üste yer alarak ulaşılması zor bir başarının altına imza attık.

Bu gurur hepimizin…

 

Telefon: 0212 306 5000
Fax: 0212 306 5470
Email: info@gapinsaat.com
Adres: Büyükdere Cad. No: 163 34394 Zincirlikuyu - İstanbul

Gap İnşaat Projeler Haritası

Gap İnşaat Projeleri

Gap İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.