|   |  Gar Yapı Firması
Gar Yapı

Gar Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

Gar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Gar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gar Yapı Hakkında

KURUMSAL
 
Firmamız ticari faaliyetlerine 2006 yılında başladı. Amacı ve hedefi İnşaat sektöründe butik projeler oluşturmak ve kurumsal kalite çerçevesinde hizmet vermektir.
GAR YAPI geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren yeni projelerle sadece barınmak değil, yaşam alanlarını en verimli halde kullanabilmek ve insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayıp rahat ve konforlu yaşamlarını sürdürecekleri projeler sunmaktadır.
Hızla gelişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar kullanarak kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta, profesyonel yönetimi ve tecrübeli teknik kadrosuyla inşaat sektöründe markalaşma çabasındadır.
GAR YAPI vermiş olduğu taahhütler karşılığında sorumluluk anlayışı, güçlü finansal yapısı, deneyim, bilgi ve becerisiyle sağlam ve estetik olarak inşaat sektöründe önemli üst yapılar inşa etmek hedefindedir.

GAR YAPI, sürekli gelişme anlayışı içerisinde ve kalitenin başarının anahtarı olduğu inancıyla tüm faaliyetlerini yasal düzelemeler çerçevesinde sahip olduğu vizyon, misyon ve ilkelere bağlı kalarak yürütmektedir.

Misyon : Ana ilkelerimize bağlı kalarak, kaynaklarımızın verimli dağılımı ile hissedarlarımıza sunduğumuz değeri artırmak ve faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki müşterilerimizin ve çalışanlarımızın uzun vadeli refahını artırmak

Vizyon : Uzmanlaşılmış faaliyet alanlarından oluşan iş portföyüne odaklanarak, alanında öncü ve gerçek anlamda global bir firma olmak.
 
Vizyonumuz: Uzmanlaşılmış faaliyet alanlarından oluşan iş portföyüne odaklanarak, alanında öncü ve gerçek anlamda global bir firma olmak.

Temel İlkelerimiz
Kalite, tutarlılık ve profesyonel mükemmellik
Müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi
Sermayedar haklarına saygı
Çalışanlarımıza saygı ve güvenliklerinin temini
Çevreye saygı ve koruma
Yüksek etik standartlar

Tel: 0212 223 3370
Fax: 0212 223 3380
Email: info@garyapi.com.tr
Adres: Abide-i Hürriyet Cd. No: 158 Biz Cevahir Plaza Kat: 3 İstanbul / Şişli

Gar Yapı Projeler Haritası

Gar Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.