|   |  Garage inşaat Firması
Garage inşaat

Garage inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 2

Garage inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Garage inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Garage inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Garage inşaat Hakkında

İstanbul'un değişen yüzüne fark edilebilir bir etki bırakmak için yola çıkan ve güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini esas alan projelerle, gelişen popüler yaşam merkezlerine kalıcı bir imza atarak saygın bir şirket algısı oluşturmak için çalışmalarımızı heyecan ve istekle devam ettiriyoruz.

Garage Group'un 2006 senesinde başlatmış olduğu stratejik büyüme süreci kapsamında, hayata geçireceğimiz projeler ana iş kolları olarak gözüküyor ve grup şirketleri arasında öncü bir rol oynuyor. Bu rolün getirisi olan sorumluluk ve duyulan heyecan ile Garage İnşaat'ın Türk inşaat sektöründe dinamik ve yenilikçi bir yol izlemesini esas görevlerimiz arasında görüyor ve Garage İnşaat olarak kurulduğumuz günden itibaren farklı niteliklerde yaşam projelerini hayata geçirmek için çabalıyoruz. Garage İnşaat bünyesinde gerçekleştireceğimiz bu gayrimenkul yatırımları ile ülke ekonomisine olan katkımızı her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz.

Tel: 0216 681 5050
Fax: 0216 681 5051
Email: info@garageinsaat.com
Adres: Garaj Plaza, Necip Fazıl Çıkmazı, No:10 Kavacık 84813 İstanbul / Beykoz

Garage inşaat Projeler Haritası

Garage inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.