|   |  Garanti Koza Firması
Garanti Koza

Garanti Koza

 • Kuruluş Tarihi : 1948

 • Proje Sayısı : 2

Garanti Koza, konut, ofis ve residence projeleri, Garanti Koza hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Garanti Koza ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Garanti Koza Hakkında

*Garanti Koza Tarihçesi Hakkında

1948 yılında, Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olarak kurulan Garanti İnşaat, 62 yıllık inşaat müteahhitliği ve 29 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, güçlü kurumsal yapısı ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış olan faaliyet alanları ile, yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip olup; 2004 yılından itibaren, yeni bir misyon anlayışını bünyesinde barındıran GARANTİ KOZA kimliğiyle hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en eski ve deneyimli taahhüt gruplarından biri olan GARANTİ KOZA, uzun ve köklü geçmişi boyunca, sektörün ve ekonomik eğilimlerin doğrultusunda, pek çok farklı ortaklık yapılarında başarıyla hizmet vermekle, dönemin beklenti ve eğilimlerini taşıyan oluşumlara ev sahipliği yapmıştır.

1948’de Garanti Bankası ile yola çıkan, 1976’da Koç Holding, 1987’de Alman Hochtief, 2000’de İngiliz Balfour Beatty hissedarlığı süresince; önce Garanti İnşaat, sonra GARANTİ KOZA İnşaat, daha sonra da Garanti Balfour Beatty isimleri ile faaliyet göstermiş olan GARANTİ KOZA, 2004 yılından itibaren, inşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme alanlarında; daha dinamik ve daha yüksek rekabet gücüne sahip bir yapı kazanmayı amaçlamaktadır.

Bu anlamda, baraj, tünel ve altyapı işleri, endüstriyel binalar, yüksek binalar ve arazi geliştirme konularında, ve özel projelerde kazandığı deneyim ve hizmet potansiyeli ile; yıllar boyunca GARANTİ KOZA İnşaat’ın kazandığı başarılarda payı olan ve sektördeki devamlılığını sağlayan, yetkin ve deneyimli kadrosunun da katkılarıyla; yeni ve dinamik bir ortaklık yapısı kurulmuştur. Böylece, daha çağdaş, sonuca çabuk giden, etkin ve yüzyılın beklentilerine uygun bir kimliğe kavuşulması hedeflenmiştir.

GARANTİ KOZA, 62 yıl boyunca taşıdığı güvenli ve güçlü yapısı, uzman ve öncü geçmişi ve pek çok ülkede tamamladığı değişik projelerden kazandığı geniş deneyim ve değerli irtibat ağı sayesinde, mükemmeliyet ve kalite anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte, Rusya, Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde kazandığı uluslararası deneyimleri; önemli yatırımlarla desteklemektedir.

GARANTİ KOZA, dinamik ve daha girişken bir pazarlama stratejisi ortaya koyarak, Türkiye ve komşu ülkelerde inşaat taahhüt ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olduğunu kanıtlamayı hedef seçmiştir.

*Garanti Koza Residence Projeleri
Koza Park, Koza Şehir

*Garanti Koza İletişim Bilgileri
Adres: Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat: 34 34235 Esenler / İstanbul
Telefon: +90 (212) 467 22 22
E-Mail: garanti@garantikoza.com.tr
www.garantikoza.com.tr/
 

Tel: 0212 467 2222
Fax: 0212 438 2409
Email: hozkan@garantikoza.com.tr
Adres: Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat: 34 34235 İstanbul / Esenler

Garanti Koza Projeler Haritası

Garanti Koza Projeleri

Garanti Koza Haberleri

 • Baykal: 2014'te 4 bin konut sattık
  Garanti Koza

  Baykal: 2014'te 4 bin konut sattık

  Türkiye'nin her yerinde yaptığı konut projeleriyle dikkat çeken Garanti Koza, rotasını yurtdışına çevirdi. Bugüne kadar 20 bin konut inşa eden şirket, Bulgaristan'ın ilk karma projesini hayata geçirme...

 • Garanti Koza'dan Tenise Destek
  Garanti Koza

  Garanti Koza'dan Tenise Destek

  2005 Yılından itibaren Wenüs Williams, Maria Sharapova, Agniaska Radvanska, Elena Dementieva, Anastasia Myskina gibi dünyanın en önemli kadınTenisçileriniİstanbul’da tenisseverlerle buluşturan Garanti...

 • Garanti Koza Japon Deviyle Anlaştı
  Garanti Koza

  Garanti Koza Japon Deviyle Anlaştı

  Firmaların eşit sermaye oranlarında katılımıyla, yerel ve uluslararası pazarda, inşaat ve danışmanlık projelerini takip etmek ve gerçekleştirmek amacıyla gerçekleşen ortaklık; Japonya’da düzenlenen tö...

 • Koza Park İstanbul’u Gezmeye Ne Dersiniz?
  Garanti Koza

  Koza Park İstanbul’u Gezmeye Ne Dersiniz?

  “Garanti Koza”nın bu yeni projesini yakından görmek mi istiyorsunuz bu artık bir tık kadar kolay; KozaŞehir’in genel görünüşünü, bahçelerini, içinde bulunan plajları, iskeleleri, mağaza alanlarını, bl...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.