|   |  Gasterm Mühendislik Firması
Gasterm Mühendislik

Gasterm Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Gasterm Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Gasterm Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gasterm Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gasterm Mühendislik Hakkında

Hakkımızda

1992 yılında GASTERM MÜHENDİSLİK olarak kurulan şirketimiz, ileri teknoloji binalarının her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın söndürme, otomasyon, temiz ve pis su tesisatlarına ek olarak, doğalgaz altyapı ve üstyapı konularında da birçok taahüt işlerini üstlenmiş ve başarı ile yerine getirmiştir.
 
Kurulduğumuz günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerde konusunda uzman, tecrübeli mühendis ve ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve yöntemlerimizle gelişen dünyada rekabet gücümüzü korumak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek, yöntemlerimizi sürekli güncel kıldık.
 
Şirketimiz ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir. Kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olarak ISO 9001:2008 standardına uygun olarak yürüttüğümüz çalışmalarla müşterilerimizin isteklerine, altyapı ve tecrübemizle daha hızlı, eksiksiz, güvenilir cevap verebilmekteyiz.
 
Misyonumuz; yılların getirdiği tecrübe, bilgi birikimi ve iş ciddiyetini sizlerle paylaşmak, kalitenin firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen, yenilenen bir hedef olmasını sağlamaktır.

Tel: 0312 310 4735
Fax: 0312 310 4743
Email: info@gasterm.com.tr
Adres: Rüzgarlı Agah Efendi Sokak No.8 Ulus Ankara / Altındağ

Gasterm Mühendislik Projeler Haritası

Gasterm Mühendislik Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.