|   |  Gaya Gayrimenkul Firması
Gaya Gayrimenkul

Gaya Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 0

Gaya Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Gaya Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gaya Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gaya Gayrimenkul Hakkında

Gaya Grup, kurulduğu 1989 yılından bu yana, gayrimenkul ve perakende sektöründe gerçekleştirdiği projelerle 4 milyon m2’nin üzerinde ticari ve konut alanını başarıyla hayata geçirmiştir. Mevcudu çok iyi analiz eden, potansiyeli hisseden ve geleceği gören bakış açılarıyla geliştirdiği projelerle Gaya Grup, gayrimenkul yatırımcılarının olduğu kadar, perakende yatırımcısı markaların da en çok tercih ettiği şirketlerin başında gelmektedir.


Arsa, arazi, konut projeleri, alışveriş ve iş merkezleri, oteller, plazalar gibi ticari gayrimenkullerin yanı sıra tüm gayrimenkul projeleri de Gaya’nın hizmet kapsamı içerisinde yer almaktadır. Gaya Grup, bir gayrimenkulün arsa halinden yaşayan bir mekan haline dönüştürülmesi ve yönetimi aşamalarına kadar sürecin her anında profesyonel hizmet ve destek veren çok kapsamlı bir kuruluştur.


Gaya Grup, proje kavram oluşturulmasından ticari gayrimenkulde yönetim ve kiralama hizmetlerini de kapsayan bütünleşik yeni bir yapı geliştirmeyi, bu yolla daha sağlıklı gayrimenkuller elde etmeyi ve gayrimenkulün rekabet ortamında kalıcı ve sağlam durmasını garanti eder.

Gaya Gayrimenkul Projeler Haritası

Gaya Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.