|   |   |  Gayrimenkul sektörü artan danışman sayısıyla güçlenerek büyümeye devam ediyor

Gayrimenkul sektörü artan danışman sayısıyla güçlenerek büyümeye devam ediyor

Geleceğin mesleklerinden biri olarak gösterilen gayrimenkul danışmanlığı, profesyonel adımlar eşliğinde bu iddiasını kanıtlıyor.

Gayrimenkul sektörü artan danışman sayısıyla güçlenerek büyümeye devam ediyor

Minimum kişiyle çalışan emlakçılar geride kalmaya başlarken onların yerini şimdilerde yüzlerce gayrimenkul danışman sayısına ulaşan profesyonel ofisler alıyor. RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, satıcının ihtiyaçlarını iyi anlayıp analiz eden danışmanlar sayesinde büyümenin devam edeceğini söylüyor.

Alım-satım ve kiralama işlemlerinde kritik öneme sahip gayrimenkul danışmanları, sektörde daha profesyonel adımlar atarak maksimum müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor. 2019 yılında daha da büyümesi hedeflenen emlak sektöründe fark yaratmak isteyen gayrimenkul danışmanları sektörün getirdiği dinamikler gereği kendilerini alanlarında daha da geliştiriyor. Buna bağlı olarak da bir ya da iki kişiyle çalışan küçük emlakçıların yerini sayıları yüzleri geçen çalışanların olduğu emlak ofisleri alıyor.

Sektörünün önde gelen markası RE/MAX de bu anlamda bir ilki başardı ve Türkiye genelindeki ofislerinde yüzlerce kişiye ulaşan ilk gayrimenkul firması oldu. Emlak danışmanlığını müşteriye sadece ev göstermekten fazlası olduğunu bilerek, gayrimenkul sektöründe kalifiye ve profesyonel danışmanlarla çalışmayı ilke edinen RE/MAX, NEO ve Eksen ofislerinin ardından Cadde ofisinde de 100 gayrimenkul danışmanına ulaştı. Gayrimenkul danışman sayısı baz alındığında bu rakamlar Türkiye’deki emlak ofisleri arasında bir ilk olma özelliği taşıyor.

Tüm kiralama ve tapu işlemlerinde, sürecin en başından imza atılmasına kadar tüm adımlarda profesyonel yardımda bulunan gayrimenkul danışmanları, RE/MAX bünyesinde online ve offline eğitim süreçlerinden geçiyor. Doğru fiyatlama, müşterinin ihtiyaçlarını mükemmelce analiz etme ve nokta atışı yaparak en etkili sonucu alma anlamında danışmanlar eğitimlerini alanında tanınmış, profesyonel isimlerden alıyor. Çalışanlarına sağladığı profesyonel eğitimler, üstün donanım, müşteri odaklı çalışan şirket kültürü ve bunlara ek olarak değişmeyen danışmanlık hizmet fiyatları RE/MAX’in müşteriler tarafından tercih edilmesindeki ve önerilmesindeki en önemli nedenlerden.

Dünyayı değiştiren 50 şirket arasında gayrimenkul sektöründe ilk marka olan RE/MAX, aynı zamanda gayrimenkul eğitim akademisi olan ilk marka olma özelliğini de taşıyor. 100 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaşan ofisleriyle, Türkiye’de gayrimenkul sektöründe bir fark daha yaratan RE/MAX’in 2019 yılı içerisinde, çalışan bazında daha da artması bekleniyor. RE/MAX Türkiye’nin, 2019 yıl sonu için hedeflerinden biri 4 bin gayrimenkul danışmanına ulaşmak.

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor
  Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor

  Yazlık binaya bakım yaparken bina yalıtımına gereken önemi vermek küf ve bakteri oluşumunu engelliyor, yaz aylarında iç ortamın ısınmasını engelleyerek daha serin, daha konforlu bir yaşama olanak verirken elektrik tüketiminde de tasarruf sağlıyor.

 • Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı
  Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı

  Arabulucuların, avukatların ve hukuki uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi T.A.M. Çözüm Merkezi açıldı.

 • NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı
  NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı

  İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle, yatırımcısına kazandırdığı kira getirisinde de yüzde 30 artış sağladı.

 • Ege Yapı üç projesinde yeni kampanya başlattı
  Ege Yapı üç projesinde yeni kampanya başlattı

  Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde sunduğu fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında 0,99 oran ve 120 ay vade avantajıyla şehrin merkezinde yaşama ayrıcalıkları sunuluyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.