|   |   |  Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi

Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi

Gayrimenkul değerlemede dijital teknolojilerin gelişmiş olanaklarını kullanan Endeksa.com, yeni uygulamalarıyla sektörün çıtasını yükseltiyor. Endeksa Türkiye genelinde konutların, arsa/arazilerin ve ofis/büroların güncel verilerle kira ve satış değerlerini sunmanın yanı sıra gayrimenkulde son 4 yıllık değer değişimi gösteriyor ve gelecek 6 aylık değer tahmini yapıyor.

Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi

 

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com, konut, arsa/arazi ve ofis/bürolar için tüm Türkiye genelinde mevcut satış ve kira değerinin yanı sıra 4 yıllık değer değişimini gösteriyor ve önümüzdeki 6 aylık dönem için değer tahmini yapıyor.

Endeksler ve trendlere anında ulaşım

Yenilenen Endeksa bir dizi yeni uygulamayla fark yaratıyor. Endeksa.com kullanıcıları, tek tıkla tüm konutların güncel satış ve kira değerleri, arsa/arazi endeksleri ve değerleri, ofis/büro endeksleri ve değerleri, 6 aylık ileriye yönelik değer tahmini ve haritada çizilen bölge içn 4 yıllık dinamik trend üretimi bilgilerine anında ulaşabiliyor. Endeksa‘nın gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde kullanıcılar ve yatırımcılar, yatırım planlarını çok daha sağlıklı yapma imkanına sahip oluyor.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İnşaat Sektörünün Bu Yıldan Beklentisi Yükseldi
  İnşaat Sektörünün Bu Yıldan Beklentisi Yükseldi

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2020 Ocak Ayı Raporu’nu açıkladı. Rapora göre inşaat sektöründen beklenti, 20 ayın en üst seviyesine yükseldi. Ancak bu beklenti ocak ayında inşaat faaliyetlerine tam olarak yansımadı.

 • Yeni Bir Şehircilik Hareketi Lazım
  Yeni Bir Şehircilik Hareketi Lazım

  GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu) tarafından düzenlenen ‘Yeni İmar Düzenlemeleri’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında, İmar Mevzuatında köklü değişiklikler getiren yasa her yönü ile tartışıldı.

 • Musul, yeniden imar için Türk müteahhitleri bekliyor
  Musul, yeniden imar için Türk müteahhitleri bekliyor

  Türkiye temasları kapsamında beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Müteahhitler Birliği’ni (TMB) ziyaret eden Musul Valisi Necim el Cuburi, kentin acil ihtiyaçları için Türkiye’nin bir süre önce Irak’ın yeniden imar çabalarına destek için vermeyi taahhüt ettiği 5 milyar dolarlık kredinin yarısına talip olduklarını söyledi.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.