|   |   |  Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi

Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi

Gayrimenkul değerlemede dijital teknolojilerin gelişmiş olanaklarını kullanan Endeksa.com, yeni uygulamalarıyla sektörün çıtasını yükseltiyor. Endeksa Türkiye genelinde konutların, arsa/arazilerin ve ofis/büroların güncel verilerle kira ve satış değerlerini sunmanın yanı sıra gayrimenkulde son 4 yıllık değer değişimi gösteriyor ve gelecek 6 aylık değer tahmini yapıyor.

Gayrimenkulde 4 yıllık değer değişimi

 

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com, konut, arsa/arazi ve ofis/bürolar için tüm Türkiye genelinde mevcut satış ve kira değerinin yanı sıra 4 yıllık değer değişimini gösteriyor ve önümüzdeki 6 aylık dönem için değer tahmini yapıyor.

Endeksler ve trendlere anında ulaşım

Yenilenen Endeksa bir dizi yeni uygulamayla fark yaratıyor. Endeksa.com kullanıcıları, tek tıkla tüm konutların güncel satış ve kira değerleri, arsa/arazi endeksleri ve değerleri, ofis/büro endeksleri ve değerleri, 6 aylık ileriye yönelik değer tahmini ve haritada çizilen bölge içn 4 yıllık dinamik trend üretimi bilgilerine anında ulaşabiliyor. Endeksa‘nın gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde kullanıcılar ve yatırımcılar, yatırım planlarını çok daha sağlıklı yapma imkanına sahip oluyor.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ağustos ayında 170 bin 408 konut satıldı
  Ağustos ayında 170 bin 408 konut satıldı

  TÜİK Ağustos 2020 istatistiklerin göre; Türkiye'de 2020 Ağustos ayında 170 bin 408 konut satıldı. Türkiye genelinde konut satışları 2020 Ağustos ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %54,2 artarak 170 bin 408 oldu.

 • BAŞAKŞEHİR’E “V MALL YAŞAM MERKEZİ” GELİYOR
  BAŞAKŞEHİR’E “V MALL YAŞAM MERKEZİ” GELİYOR

  İsra Holding çatısı altında faaliyet gösteren, 272,25 milyon mevcut sermayeli V Mall İnşaat A.Ş’nin genel kurul toplantısı holding merkez ofiste gerçekleşti. Ticaret Bakanlığı Temsilcisi ve Divan heyetinin yanı sıra ortakların iştirak ettiği genel kurulda “V Mall Yaşam Merkezi” projesinin başlatılması ve geliştirilmesine yönelik konular ele alındı.

 • Konutta tarihi rekor
  Konutta tarihi rekor

  Türkiye genelinde konut satışları 2020 Temmuz ayında da yükselişini sürdürdü. TÜİK verilerine göre konut satışları, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 124,3 artarak 229 bin 357 oldu. 2020’nin ilk yarısında yüzde 40,aylık bazda ise yüzde 20 oranında artış yaşandı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.