|   |   | 

Geleceğin Çözümleri Ifa Fuarı’nda Görücüye Çıktı

Bosch Ev Aletleri, Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı - IFA 2014’te son teknoloji ürünlerini görücüye çıkardı.

Geleceğin Çözümleri Ifa Fuarı’nda Görücüye Çıktı

Yeni nesil fırınlardan indüksiyonlu ocaklara, derin donduruculardan çamaşır makinelerine, bulaşık makinelerinden buzdolaplarına kadar birçok ürün, yeni geliştirilen inovatif özelikleriyle ilk kez fuarda tüketicilerle buluştu. 

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, Berlin’de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı - IFA 2014’te yepyeni ürünleri ile tüketicisinin karşısına çıktı. 

Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, “Yaşam için teknoloji” sloganıyla Bosch’un, müşterilerine, günlük rutinlerine mükemmel şekilde uyacak gelişmiş teknolojili cihazlar vadettiğini ifade ediyor. Süer, IFA 2014 hakkındaki görüşlerini “Bosch olarak, kalite, güvenilirlik, üst düzey işlevsellik, enerji verimliliği ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı prensipleriyle geliştirdiğimiz ürünlerimizi, bu önemli platformda tüketicilerimizle buluşturacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz.” sözleriyle anlatıyor. 

Bosch’un en yeni teknolojileri ilk kez IFA’da...

IFA’da ön plana çıkacak en yeni teknolojilerden biri tüketicilerin,  WLAN ile ağa bağlı ev aletlerini, mobil cihazları üzerinden kullanmasına imkân veren “Home Connect” uygulaması. Mükemmel yemek hazırlamayı daha kolay ve stressiz hale getirmek için en modern teknolojileri kullanan Bosch Ev Aletleri bu yeni uygulamayı, ağ özellikli 8 Serisi ankastre fırınlarını piyasaya sürmesi ile hayata geçirmiş olacak. Yeni dönemin amiral gemisi gözü ile bakılan 8 Serisi ankastre fırınlar, en önemli iki tüketici ihtiyacına, yani mükemmel yemekler pişirme arzusuna ve mümkün olduğunca kolay kullanıma teknolojik açıdan verilmiş gelişmiş bir cevap. 8 serisi anakstre fırınlar, çok geniş fonksiyon yelpazesi ve kolay kullanım özellikleri ile kullanıcıyı arzuladığı her şeye, mümkün olan en kısa yoldan kavuşturuyor. 

Yeni 8 Serisi ankastre fırınların yanı sıra  indüksiyonlu ocaklar, buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri ile küçük ev aletlerine yönelik daha birçok teknoloji ve yenilik de fuar ziyaretçilerini bekliyor. Enerji verimliliği yüksek ürün portföyünü genişletmek için her yıl Ar-Ge yatırımlarını arttıran Bosch Ev Aletleri, Avrupa’nın en geniş, yüksek enerji verimliliğine sahip ürün gamını tüketicilerle buluşturuyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer