|   |  Gelecek Yapı Firması
Gelecek Yapı

Gelecek Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 6

Gelecek Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Gelecek Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gelecek Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gelecek Yapı Hakkında

Hakkımızda
 
GELECEK YAPI, Türkiye’de uzun yıllar gayrimenkul alanında proje geliştiren, sektörüne hakim Gayrimenkulü ve İnşaatı iyi bilen 2 iştirakçi tarafından 2011’de Tuzla/İstanbul’da kurulmuştur. Uzun yıllar Türkiye’de İnşaat ve Gayrimenkul geleneksel mantalite ile ilerlerken son yıllarda Globalleşen dünya ve kazanımları Türkiye’de Gayrimenkul ve inşaat anlayışını da değiştirmiştir. Yeni nesil yapılar ve projeler ülkemizde yeni yeni yükselirken yılların tecrübesi ile GELECEK YAPI oyunun bir aktörü olarak sektördeki yerini almıştır.
 
GELECEK YAPI, İstanbul merkezli bir inşaat markası olarak, ürettiği projelerde kalite anlayışını değiştirecek adımlar atmıştır.
 
Özellikle inşaat kalitesi, yüksek mimari, estetik ve güvenliği öncelik olarak kabul etmiştir. Sektörün Genç üyesi GELECEK YAPI, Türkiye’de villa, toplu konut, eğitim alanları, AVM, Spor kompleksleri gibi yapıları faaliyet alanı olarak belirlemiş ve bu alanda projeler gerçekleştirerek hizmet vermektedir.
 
Misyon & Vizyon
 
Misyon
11 yıllık güçlü gayrimenkul geliştirme tecrübesini güven, güleryüz ve yüksek teknoloji ile birleştirerek geleceğin Türkiye'sini inşa etmek. Kaliteli projelerle yaşam kalitesini yükseltmek ve müşterilerin beklentilerine odaklanıp yapı sektörüne yön vermek.
 
Vizyon
Yaşam kalitesinden ödün vermeden, modern ve yüksek teknoloji ile harmanlanmış mimarisiyle, çevre eksenli yaşam alanları sunmak.
 
Kalite Anlayışımız
 
GELECEK YAPI, en çok insana değer veriyor. Bu anlayış ile kaliteyi tam merkezine oturtarak, ürettiği her projede yaşanabilir alanlar inşaa etmektedir.
Kalitenin sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri düzeye getirilebilmesi için insan odaklı anlayıştan ödün vermeden hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmek.
Kaliteyi ve hizmeti yeniliğe açık şekilde inşaa etmek ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığı ve güvenliğini sağlamak.
 
Faaliyet Alanları
 
11 yıllık tecrübe 2011 Yılında GELECEK YAPI markası ile Türkiye'de İnşaat Sektöründe hizmete başlamıştır.
GELECEK YAPI ulusal deneyimi ile Türk inşaat sektörünün geleceğine yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.
GELECEK YAPI, birçok konut, ofis, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi projelerin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini gerçekleştirmektedir.

Tel: 0216 447 2447
Fax: 
Email: bilgi@gelecekyapi.com
Adres: Evliya Çelebi Mah. Hatboyu Cad. Kurşunlu Sok. No: 2 Kat:1 İstanbul / Tuzla

Gelecek Yapı Projeler Haritası

Gelecek Yapı Projeleri

Gelecek Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.